Acil laptop alıcam

Sadece İnternete girmek ve film izlemek için laptop almak istiyorum.Acil tavsiyelerinize muhtacım hacılar.En fazla 1000 tl. vericem.

sadecenotebook.com geçen gün birine önermiştim bunu. dediğiniz işler için uygun bir cihaz. tutumlu bir işlemcisi yeterli büyüklükte bir hard diski ve bu fiyat aralığında makul bir ram miktarına sahip. ısınma sorunu olmaz. bataryadayken i3 ultra-low voltage serisi işlemcisi sayesinde bir kaç saat rahat her işinizi görür. Ram'ı daha sonra 6 gb yapabilirsiniz. hatta hd4400 ekran kartı ile ufak tefek zaman geçirmelik oyunlar bile oynayabilirsiniz.

  • maxhoper  (23.01.15 18:27:00 ~ 18:32:27)
  • plastikordek06  (23.01.15 18:53:44)
temiz ikinci el bak eşten dostan. plastikordek06'nınkinin aynı özellikli hp markalısını arkadaştan 600e almıştım, sene geçen sene. yani sıfır diye ram mami düşük cihazlara 1000tl sayma bence.

  • klar  (23.01.15 18:58:17)
www.bulabilirim.com

Bu ürün indirimde o fiyat aralığında da alınabilecek en iyi modellerden biri..
  • white35  (23.01.15 19:20:07)