bu da erkeklere soru

şu tip vücuda sahip erkekleri görünce üzülmüyor musunuz, özgüveniniz kırılmıyor mu?
benim çok kırılıyor, özgüvenim atomlarına ayrılarak parçalanıyor da...

40.media.tumblr.com

36.media.tumblr.com

41.media.tumblr.com

36.media.tumblr.com

not: ergen değilim.

o sondaki justin olmayaydı iyiydi. bildiğin fotoşok o baya. ama diğerleri için konuşayım içten içe vay anasını helal olsun uğraşmış yapmış diyorum ama kendimle bi kıyaslamaya hiç girmiyorum valla özgüvenime hiçbir etkisi olmuyor.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (23.01.15 17:35:17)
ne yalan söyliyim üzülmüyorum, özgüvenim kırılmıyor. fit, sağlıklı olmak tamam da şekil için kasmak bana zaman kaybı gibi görünüyor.

  • tepedeki psychedelic adam  (23.01.15 17:36:42)
calvin klein virali olmus amk.

  • bindokuzyuzkusur  (23.01.15 17:37:20)
inceden bi kıskanıyorum açıkcası ama o kadar. bende yaparım lan böyle diyip kalıyor birde :D

  • selam  (23.01.15 17:40:30)
Zaman ayırmaya bakıyor her şey. Kıskanma ne olur çalış senin de olur

  • sen olmayan cocuk benim  (23.01.15 17:42:48)
Ben de bunlara benzer olduğum için kompleks yapmıyorum. Yunan heykeli olmak sabır ve azim işi.

  • [silinmiş]  (23.01.15 17:44:38)
ben saygı duyuyorum.

ama özgüvenimi kırdığı da bir gerçek. spor salonuna gittim 4 ay ama sonra dayanamayıp bıraktım çünkü her yerde bunlar gibi tipler vardı kendimi çöplük gibi hissediyordum. sikerler dedim en sonunda gitmedim bir daha. ama onların yerinde olmak için ailemi bile satardım.
  • fransizkalanadam  (23.01.15 17:51:40)
@minik donut canavar: fotoşoksuz halleri de öyle onun :)
@sen olmayan cocuk benim: kıskanmıyorum ki. keşke imkanım olsa ben de yapsam.
@douchebag: maşallah o zaman. :)
  • m e b  (23.01.15 17:53:26)
Erkek degilim ama boyle sacma bır sey ıcın ozguvenımı kırmazdım, sonucta elinde olan bir sey, sen de yapabilirsin. Takılma cok.

  • yuzır  (23.01.15 17:53:31)
bu fotoğrafları ne diye aradın onu merak ettim "calvin klein don" diye mi aradın . :D

  • maxhoper  (23.01.15 18:37:43)
Sanıldığı kadar zor değildir. Çünkü çok fazla kas kütlesine sahip değiller. Ama o düşük yağ oranını korumak kolay değil. Saygı duymak lazım.

soruya cevap: hepsinden daha iyi durumda olduğum için üzülmüyorum.
  • oddyseus  (23.01.15 18:41:28)
yok lan ne kıskancam

  • klar  (23.01.15 18:50:47)
valla yalan değil. sikimde olmuyor.

  • ya ben lan neyse  (23.01.15 18:52:41)
kendi adıma değil ama böyle kasanlara bazı açılardan üzülüyorum. İlkin bacak çalışmayıp üst bölge kasıp komik duran bunun da farkında oldukları için şort yerine genelde eşofman altı giymek zorunda hissetmelerine
yağ oranını düşürmek adına sözgelimi iki bira çakıp alkol alamamalarına, güzelim basit-kompleks bir çok karbonhidratı tüketememelerine -cheat meal olayı hariç elbet- bu orana ulaşabilmek için l-carnitin başta olmak üzere çeşitli yağ yakıcıları kullanmak zorunda hissetmelerine vs. Estetik dışında herhangi bir katkısı olmamasına karşın tatmin açısından %10'un altında yağ oranını sabitlemeye çalışmaları... hayat boyu çekilmez lan!

Ha bu dediklerimin tersi halinde bile bu oranları koruyabiliyorlarsa -ki imkan yoktur bence- helal olsun, ekmeğiniz bu olaydansa diyecek lafım yok, değilse değmez diyorum.
  • candanag  (23.01.15 18:59:12 ~ 19:01:27)
üzülmüyorum, özgüvenim kırılmıyor. öyle vücut yapabilmek isterdim ama onunla uğraşamayacak kadar üşengecim. ha arkadaşlara helal olsun tabii. sondaki fotoşok hariç. :D

  • nawar  (23.01.15 19:00:00)
@maxhoper: hani sağda solda görürüz ya, ben de google'da arattım işte :))

@oddyseus: nazar değmesin o halde :) zayıflar daha çabuk mu kas yapar?
  • m e b  (23.01.15 19:05:25)
1. dışındakiler imrenilecek durumda değiller ki.
1. sıradakiler eyvallah ama 2. ve 3.ye göre daha şık vücudum olduğunu düşünüyorum.

  • Tyler89  (23.01.15 19:44:03)
Yoo niye kirilsin ki? Hayranlik duyuyorum tabi estetik adam vucutlarina ama uzulmuyorum ki. Hevesleniyorum sadece. Harika vucutlar var ama bunlar beni uzmuyor, keske boyle olsam diye geciriveririm sadece icimden.

  • delifaruk  (23.01.15 20:52:33)