meyhane tarzı dayıların içtiği yer

çok ses olmayan, gidip kafa dağıtmalık içeride neşet ertaşlar zeki mürenler çalan, hiç de nezih olmayan bi yer biliyor musunuz
mecidiyeköy taraflarında tercihen

böbrekleri eve koy öyle çık kanka

  • kahve kokusu  (22.01.15 22:56:20)
pangaltida var bi mekan. ocakbasi. dayilarin ictigi gibi degil de daha cok ikinci bahardaki ocak baslari gibi. adini ogrenip yazayim. amk yerinde bos yer olmuyor ama hep dolu. rezervasyon lazim.

  • joy luck club  (22.01.15 23:06:16)
rumeli kavağında var bir tane. bir tane de samatya da var. eski türk filmlerinde sadri babanın oturup demlendiği gibi yerler arıyorsan sadece bu ikisi var. isim vermeyeceğim meraklısı arasın bulsun. sonra sosyal gözlem yapmak için antin kuntin telefonuyla oynaşan tipler belirecek mekanda eksik olsunlar.

  • mannishboy  (22.01.15 23:11:33)
samatyada bir iki tane var.

  • justinho26  (22.01.15 23:12:35)
Bunca yillik iciciyim girmedigim meyhane birahane kalmamistir. Nezih olmayipta zeki muren neset ertas calan bi yer gormedim ben. Bostancida barlar sokaginda belki denk gelebilirsim ama orasida az nezih oluyor. Genelde nezih olmayanda televizyon acik sesi kapali konusanlarin gurultusu falan gibi bir ortam oluyor. Ilk gordugun birahane ye dal ya garsonlarla muhanbrt falan iyi oluyo tek basinaysan

  • pinman  (23.01.15 00:00:15)
Rumeli hisarustunde bakar ocakbasi var. sivastan gocmus hisarustu dayilariyla bogazici uni ogrencilerinin bir sentezi var iceride. Bu siralar okul kapali oldugundan fazla ogrenci olmaz. Insanlarin tavirlari olarak gayet sakin ve nezih, ama mekan salaş ve meyhanelere gore ucuz. Duvarlarda yerli yabanci onemli sanat insanlarinin fotograflari vs var. bence aradigin yer olma ihtimali yuksek.

  • long live rock n roll  (23.01.15 00:13:09)