güzeller güzeli bi kız vardı kapanmış

bu devlet kurumlarında çalışanlar neden bir bir kapanıyor ya?

nasıl bir şey söylüyorlar da düne kadar bal gibi makyaj yapan, saçını da marjinal kestiren bi kız ertesi sabah tesettürle işe geliyor?

baskı kuruluyor genelde. ddin=baskı

  • Solem2  (22.01.15 12:44:15)
sadece işle alakası yok. üniversitede de ilk sene sürekli makyajlı dolaşan kız ikinci sene kapanmış gelmişti, ilk gördüğümde yeni yatay geçen biri filan sanmıştım. oluyor. facebook'da da yüzlerce fotoğrafı herkese açık olarak paylaşmıştı aynı kız, hepsini silip tek profil fotoğrafı yüklemişti türbanıyla.

daha geçende de yine facebook hesabını kapatan bi kızı gördüm tanıyor olabileceğiniz kişilerde, yeni profil açmış. sevgilisiyle birlikte tek fotoğrafı var, ve kafasında yine o türban. bu da türbansızdı bir anda böyle oldu. çok örneği var ya. ama sonrasını bilemiyorum iletişimi tamamen kestiğimden, bazen türbana giren hesabı kapatıyor ya da siliyor, o silmezse de görünce ben siliyorum. sebebini bilemiyorum ondan hiç sormadığım için...
  • ucan spagetticanavari  (22.01.15 12:48:43)
bu duyuruda kişilerin özgür iradesini sorguluyoruz :(

  • namus ninjası  (22.01.15 13:42:43)