Domuzu oldurenler

Bunlara bi yaptirim olacak mi? Acik acik hepsinin fotografi var. kimlik tespiti cok kolay. Internette ulasabildigim haberlerde bir sey bulamadim. Sunu gorunce aklima geldi, aglamak uzereyim m.facebook.com

olmayacak elbette.

  • rygard  (22.01.15 02:01:34)
yaptırım derken? bir şey yapılırsa bu adamlara muhtemelen ödül filan verirler, madalya takarlar... başka bir şey olmaz.

  • ucan spagetticanavari  (22.01.15 02:12:11)
sahipsiz hayvan olduğu için hayır. sahipli olsa mala zarar vermekten yargılanırlardı.

  • orpheus  (22.01.15 02:37:29)
HAYVANLARI KORUMA KANUNU
DÖRDÜNCÜ BÖLÜM
Hayvanların Kesimi, Öldürülmesi ve Yasaklar
Yasaklar
MADDE 14.
a) Hayvanlara kasıtlı olarak kötü davranmak, acımasız ve zalimce işlem yapmak, dövmek, aç ve susuz bırakmak, aşırı soğuğa ve sıcağa maruz bırakmak, bakımlarını ihmal etmek, fiziksel ve psikolojik acı çektirmek.

DÖRDÜNCÜ KISIM
Cezai Hükümler
BİRİNCİ BÖLÜM
İdari Para Cezası Verme Yetkisi, Cezalar, Ödeme Süresi, Tahsil ve İtiraz
Cezalar
MADDE 28.
k) 14 üncü maddenin (a), (b), (c), (d), (e), (g), (h), (ı), (j) ve (k) bentlerine aykırı davrananlara ikiyüzellimilyon lira idarî para cezası; (f) ve (l) bentlerine aykırı davrananlara hayvan başına ikimilyarbeşyüzmilyon lira idarî para cezası verilir, kesilmiş ve canlı hayvanlara el konulur.
  • sckxyss  (22.01.15 02:44:22)
yanlış anlamayın da onu insana yapsalar bile bişey olmaz bu memlekette. geçmişte örnekleri var.

  • icim urperiyor  (22.01.15 03:24:24)
sckxyss bu durumda kesin olarak emin olabileceğimiz iki şey var...
1-250 tl ceza almayacaklar.
2-2500 tl ceza almayacaklar.
  • ucan spagetticanavari  (22.01.15 03:50:41)
Türkiye'de yıllardır görülmeyen anadolu parsını vurdular, bir de göz göre göre çıkıp pişkin pişkin konuştular televizyonda. Onlara bile ceza verilmedi. Ordan pay biç işte.

  • battal gemalmaz  (22.01.15 08:35:43)