çiğköftem markasının terbiyesiz kartal soğanlık şubesi

buyrun. yorum sizin.

(git: eksisozluk.com)

sizce ne yapayım?

hemen savcılığa koş bu yaptıkları büyük suç. bir de iyi avukat bulup tazminat davası patlat muhtelemen 1-2 milyon dolar tazminat alırsın.

  • ludovico  (21.01.15 19:16:23)
@ludovico; www.youtube.com

  • zam sampiyonu domates  (21.01.15 19:20:28)
Bi daha siparis verme oradan o kadar.

  • sckxyss  (21.01.15 19:23:23)
ben @ludovico'nin entry'lerine şöyle bir baktım da, gayet aklı başında şeyler yazmış. insan gerçekten hayret ediyor.

dur size neden bu işin peşine düştüğümü anlatayım. yoksa içiniz rahat etmez bu tarz arkadaşlar.

arkadaşlarıma çiğköfte ısmarlamak istedim. 18.20 civarı sipariş verdim. 19.00 civarın çıkacak arkadaşlar da vardı. bekleyin, güzel güzel yiyelim, sohbet edelim dedim. sonra böyle bir olay oldu. ne yani? ses çıkarmasa mıydım? sineye mi çekseydim?
  • zam sampiyonu domates  (21.01.15 19:25:38)
iyi yapmışsın. hem joker indirimi diye anasayfayı işgal edicen hemde 9 tl için kahbelik yapacaksın.

hukuken bir şey yapılacağını sanmıyorum ama.
  • mattiadestro  (21.01.15 19:32:31)
yemek sepetine hem sözlü hem yazılı olarak bir daha bildir. yemek sepeti bunların kulağını çeker.
edit: birde çiğköftem'e şikayet et. 9 tl için bunu yapanlara müstehak.

  • alp9900  (21.01.15 19:42:55 ~ 19:52:09)
Porno izle ve bi sigara yak.

  • amarikanya fitbolcusu  (21.01.15 20:43:24)
abartmaya gerek yok. bidaha sipariş verme, oradan alışveriş yapan da varsa bu durumu belirt. ortalığı velveleye verecek bi olay da değil o kadar.

  • vatandasacartcurtyok  (21.01.15 20:54:42)
negatif yorum bırak sözlüğe ve yemeksepetine, başka yerden sipariş ederek rutin akışa devam et.

  • rygard  (21.01.15 20:57:30)