Bencillik

İnsanların bencillikleri beni öldürüyor.Siz nasıl katlanıyorsunuz?

Katlanamıyorum. Çözümün bencil olmaktan geçtiğini düşünüyorum ama başaramıyorum

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (21.01.15 14:30:12)
bencil insanlarla iletisimini minimuma indirmeye calısabilirsin.

  • yuzır  (21.01.15 14:32:46)
umursamamaya çalışarak. bu da zor ama bi' saatten sonra alışıyo insan

  • abyuksuet  (21.01.15 14:35:05)
Katlanmiyorum

  • sirena  (21.01.15 14:36:20)
ben de çok bencilim, anlayışla karşılıyorum o yüzden.

  • der meister  (21.01.15 14:37:54)
Bencil olarak katlanıyorum. Benden önemli ne var lan bu dünyada? Herkes bencildir.

  • long live rock n roll  (21.01.15 14:43:08)
kendini beğenmişlik ile karıştırmamak gerek. kendini beğenmek güzeldir. daha kendisini önemsemeyen adamı başkası niye önemsesin? önce kendini seveceksin, önce kendini sayacaksın. ama "sadece" kendini önemsersen o zaman bencil olursun ve muhtemelen hiçbir haltı hak etmeyen, adam olamamış, olgunlaşamamış, başkalarının görüşlerine bile saygısız ve bağnaz birisindir. kimse de sana vakit harcamaz. bencillik bu demektir. karıştırılmasın.

  • bildigin emre  (21.01.15 14:44:48 ~ 14:46:35)
Katlanmıyorum. Yuzır'ın dediğini yapıyorum.

  • grgn  (21.01.15 15:02:18)
Tiksiniyorum.
Ağzına sçtıklarım bir tek kendilerini zeki sanıyorlar bir de..
En büyük örneğini hergün trafikte yaşıyorum.
Trafik, bekliyorsun, araba gıdım gıdım ilerliyor.
Bencil, düşüncesizin teki emnyiet şeridine giriyor geçiyor..
Başka bir tanesi senin 1 km sıra bekleyerek geldiğin yol ayrımına, sağ taraftan diğer tarafa gidiyor gibi yapıp bir anda sola kırarak önünü keserek girmeye çalışıyor.

Sonra quaker neden cinnet geçiriyor..
  • quaker  (21.01.15 15:03:32)
bakın her duyuruda yazıyorum, silah alma nedeni bu tipler. havalı tabanca alıp ayağına lastiğine sıkcaksın.

  • safepassage  (21.01.15 15:30:43)