[]

Mouse her tikladigim yere cift tikliyor??

Basili tuttugumda ise pes pese surekli tikliyor. Neden olabilir?
 
Mouse unuz Logitech ise Double Clicking arızası. Garantisi var ise yenisini gönderiyorlar


  • cunupkral  (21.01.15 00:02:55) 
logitech ise; çünkü o mouseun sol click tuşunun altındaki beyaz butonlar alınabilecek en dandik parçalar. 10 sentlik olan yerine 3 sentlik olanı kullanıyorlar ve bozuluyor. Garantisi bittiyse onun yenisinden alıp değiştiriyorsun (bulmak zor oluyor evet, elektronikçi dolaşıyorsun)


  • rygard  (21.01.15 00:54:04) 
onternetten alabilirsiniz. ucuz. zaten mekanik.bi switch yedekli alin youtube dan videolari izleyip degistirirsiniz.


  • sparkle kiddle  (21.01.15 07:43:26) 
Ben kendim açıp tamir etmeyi başarmıştım o parçayı ama pahalı bir model için uğraşmıştım. Standard logitech modelleri için uğraşmaya değecek bir tamirat değil. Garanti var ise direk gönderin.


  • creepy  (21.01.15 10:02:49) 
Mouse dan kaynaklaniyorsa iyi o zaman, degistirim derhal.


  • delifaruk  (21.01.15 11:38:08) 
Tüm mouselarda aynı parçayı kullanıyorlar bir de. mx revolution'da da, 10 dolarlık minimouseda daaynı dandik buton. O biraz da sinir bozuyor, dünyanın parasını veriyoruz.


  • rygard  (21.01.15 12:10:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.