[]

saçlar

arkadaşlar merhaba,
ne yaptıysam saçlarım sağlıklı uzamıyıor ve baya hacimsiz.mesela bepanten bemiks ampuller sarımsak yağları bitkisel şampuanlar falan denedim.yok sağlıklı uzamıyor.uzadığı zaman böyle hacimsiz hacimsiz oluyor uçları.bu durumda olup çare bulan ya da tevsiyesi olan var mı ? mesela boya falan yaptırsam sertleşirmi saçlarım.yani sertleşsede olur bebek saçı gibi çünkü.

yardımlarınıza tşkler.

 
Boya saci azicik daha sert ve kalin hale getiriyor ve daha az yaglaniyor sac
Ayni dertten muzdarip olarak cozumsuzum
Sadece kerastaz ( iste yazimini netten bul ) adli salon markasinin altin sarisi tupte kremi var. Nemli saca suruyosun isilti veriyo biraz. Fena sayilmaz isilti parlaklik icin. Tabi kokten cozum degil
  • photo85  (20.01.15 16:06:55) 
saç sağlığında içten müdahale dıştan müdahaleden daha önemlidir. demem o ki yediklerine dikkat et.


  • insomniac 299  (20.01.15 16:12:30) 
içerik olarak balık yağı, biotin, çinko; marka olarak da priorin, perfectil gibi gıda takviyelerini araştırın internette. saç sağlığı için içten beslenme dıştan yapılacak müdahalelerden daha iyi sonuç. veriyor.


  • in pyjamas  (20.01.15 17:37:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.