galatasaray marşı - şarkısı

yahu 3-4 sene önce, hatta bu fener'in bizi telekom'da 1-2 yendiği maç bile olabilir, maçtan önce bi şarkı gibi bir şey yazılmıştı, hatta twitter'da hashtag olarak da yayılmıştı maç öncesinde bunu hatırlayan veya bilen var mıdır acaba? nevizade de bir barda çekilmiş videosu vardı da hep bir ağızdan bu şarkı söyleniyordu taraftarlarca ama tek kelime hatırlamıyorum, nasıl yapsak?

çok saçma anlattım biliyorum ama bir türlü olayı toparlayamadım :)

çıldırın olabilir mi?

  • emfuzi  (20.01.15 00:15:07)
yok yahu öyle bilindik bir şey değildi.

  • bosver nicki  (20.01.15 00:19:56)
çocukluk aşkımsın, sen ilk göz ağrımsın.

bunu diyosun galiba

www.youtube.com
  • akatreil  (20.01.15 00:28:48 ~ 00:29:53)
maalesef bu da değil. daha aydınlık bir bardı ve sözlerde direkt fenere gönderme vardı.

  • bosver nicki  (20.01.15 00:35:36)
son yıllarda 2 tane beste var o zaman bunla ilgili. ya "fener ağlama" yada sevgililer gününde sevgilini s...yim şeklinde olan bayağı ağır küfürlü bi beste. bu ikisinde toplu söylenip fenere gönderme var. başka hatırlamıyorum.

  • akatreil  (20.01.15 00:40:35)
hah, buldum yemin ederim, üzerimden yük kalktı :)

www.youtube.com
  • bosver nicki  (20.01.15 00:42:24)