domuz tehlikeliydi, peki bu?

gördüğümden beri delirmi gibi dolasıyorum evde.

instagram.com

resmi yüreği kaldırmayanlar için açıklama kısmı:

Sariyerde bacakları kuyrugu saç teli ile baglanıp başina poset gecirilerek denize atılan canın kayıp olabilecegi ihtimaline dayanarak beyaz terrier erkek kayip bilgisi olanlarin bize ulasmasini rica ediyoruz.
Saç ornegi için ibb tarafindan olay yerinden alınan cana ulaşmaya çalışılıyor.
Konu ile ilgili yasal islemler baslatilmistir.
Büyü olduğu düsunuluyor. Belkide başka seyler bakalım..
Kopek sariyerde bulunmustur ama denizde oldugu icin baska bir yerdende atilmis olabilir. Bolge mobeselere bakilacak.istanbul barosu hayvan haklari komisyonu tarafindan yasal olarak takibi yapiliyor

allah belalarını versin! bunu yapanları bulup aynı şekilde denize atmak lazım! onun bunun çocukları!

  • yedekhesap  (19.01.15 21:04:13)
şimdi bunu paylaşmanızın sebebini gerçekten merak ediyorum. birileri hayvan öldürüyor ve üzülen taraf hep biz oluyoruz, ibretlik resimlere hep biz bakmak zorunda kalıyoruz. algı yönetimi ise sorununuz bu şekilde olmaz.

  • bilge rusty james  (19.01.15 21:07:45)
he yaw paylaşmayın, pisikolocimiz bozuluyo.:(

  • justinho26  (19.01.15 21:14:29)
@bilge rusty james nasıl bir duyuru açacağımı size mi soracağım? bakmazsınız beğenmiyorsanız. birileri bir hayvanın kafasına poşet geçirip sağına soluna saç bağlayıp hayvanı boğarak öldürüyor ve ben insanların bunu yapan yaratıkların aramızda gezdiğini bilmesi gerektiğini düşünüyorum. ayrıca belki de bu köpek buradan birinin kaybettiği köpeği. neden bana saldırıyorsunuz şunu yapan insanlar varken ben bunu anlamıyorum. sizi nerede görsem böyle saldırgansınız, derdiniz ne?

  • mutevazi  (19.01.15 21:15:02)
@ mutevazi, farkındaysanız paylaşmayın demiyorum. paylaşmanızın sebebinin mantıklı bir açıklamasını arıyorum. köpek katillerinin burada olabileceğine inanıyorsanız gerçekten paylaşmaya devam edin. tavsiye vereyim algı yönetimi sözlük üzerinden daha etkili olur.

bu arada, ilk defa size denk geldim, benim söylediklerimde "saldırganlık" içeren bir ifade yok. daha önce pek rastlaştığımızı da sanmıyorum. şimdi bu "saldırganlık" teoriniz tutmazsa "cinsel kimliğinize" saldırdığımı iddia edeceksiniz sanırım bir sonraki aşamada.
  • bilge rusty james  (19.01.15 21:24:46)
Duyurunun başlığına bi not yazsaydın bari. Çok hassas bir dönemimdeyim. Öyleki hiçbir arkadaşımla görüşecek kafayı bile kendimde bulamıyorum. Ve pat diye bu olayı okudum. Çok kötü hissettim, hala hissediyorum.
Tabiki de çok teşekkürler böyle bir paylaşım yaptığın için. Gerçekten gerekli olduğunun da farkındayım. Ama rica ediyorum lütfen not işaret falan birşey koyun böyle duyurularda.

@bilge rusty james cinsel kimlik meselesine nasıl geldiniz?
  • phoenixboy  (19.01.15 23:28:46)
phoenixboy, genel bir durum bu, her tartışmada böyle bir eşik var maalesef. ilk başta karşı taraf üste çıkmak için size bir etiket vurmak ister, ancak bakar ki bu yöntemi pek tutmuyor, bu sefer de cinsel kimlikği üzerinden mağduriyet yaşadığını iddia etmeye başlar. süreç, bu şekilde şiddetlenerek devam eder.

gerçi mevzubahis yazar bu yönde bir eğilim göstermedi.
  • bilge rusty james  (20.01.15 10:15:24)
arkadaş mal mısınız, alık mısınız anlamıyorum ki? adamın attığı başlıktan bile belli mevzu bahis içerik. ayrıca "yüreği kaldıramayanlar için açıklama" diye ekstra bi bilgi mevcut. buna rağmen yine tıklayıp baktıysanız, kusura bakmayın ama sizin alıklığınız bu. her gördüğünüz linke saldırıyo musunuz olm siz, az sakin olun lan. elbette rahatsız olmanızı tuhaf karşılamıyorum, ben de olurum muhtemelen ama bakmadığım için olmuyorum. ben neden bakmayabiliyoken siz bunu başaramıyosunuz gerçekten ilginç..

  • reso aga  (20.01.15 10:39:05)
@reşo ağa açıp bakmadım. Ama istemsizce okudum. Bana bu da, gözümde canlandırmakta yetti.

  • phoenixboy  (20.01.15 11:47:12)
tamam, okumak da kısmen rahatsız edici olabilir ancak bunda kötü bi niyet olduğunu kesinlikle düşünmüyorum ben. zaten yazıda da belirtilmiş, en azından sahibi varsa o tespit edilsin, bulunsun vs

bu kadar da tribünlere oynamamak gerek bence, "ay ben çok duyarlıyım, hatta o kadar ki, okurken bile ağladım" falan gibi şeyler çok komik geliyo bana. biz de hayvan severiz de bu triplere girmiyoz hiç, nedir yani, siz bizden daha mı sevecen insanlarsınız, daha mı sevgi topiğisiniz ki?
  • reso aga  (20.01.15 12:06:04)
amk bir insanın köpekleri katledecek kadar nasıl bir sorunu olabilir, ne yaşadın lan hayvanla, karına kızına mı baktı, borç para alıp vermedi mi annene mi küfür etti , alt tarafı köpek lan , çıldırıcam amk ortalık deli kaynıyor ya

  • docrivers  (20.01.15 12:09:06)
ciddi söylüyorum silah alıcam ve kendi adaletimi kendim sağlıycam. bu yaratıklar bana silah aldırtacaklar sonunda!.

  • safepassage  (20.01.15 12:17:01)
:(

  • yue  (20.01.15 12:30:48)
bir köpek daha çıkarılmış aynı bölgede, yine beyaz, yine beyaz terrier, yine kadın saçı bağlanmış bacaklarına ve kuyruğuna...

  • mutevazi  (22.01.15 17:53:42)