gurbette olanlar

eşim ispanyol. yaklaşık 2 senedir türkiye'de. noel'de evine gittik geldik, o zamandan beri daha bi durgun olduğunu hissediyorum. çok süper arkadaşları var, zaten her gün whatsapp'tan falan konuşuyor onlarla ama iş-güç-istanbul derken sosyal hayatımız oldukça sınırlı burda. çekingen yapısı da yardımcı olmuyor açıkcası

ne yapayım da keyfi yerine gelsin? komikli video izlettirmekten video kalmadı :/

kalabalık bir barda bir sürü kişi ile tanışıp sohbet edin. sonra eşiniz onlarla sohbete daldığı anda kaçıp evinize dönün. zorunlu olarak sosyalleşsin :p

  • nawar  (19.01.15 16:59:26)
gezin dolaşın biraz noix? hem sen hamilesin, iyi gelir, onun da içi açılmış olur, vatsap, feysbuk gibi yerlerden muhabbet bit yere kadar, daralır insan, tut kolundan diyorum.

  • devorgilla the gunslinger  (19.01.15 17:01:35)
al yemeğe götür çok farklı bir yere.

  • yapma volkan  (19.01.15 17:02:08)
iş-güç kısmını annadım da istanbul kısmını annamadım. istanbulda mı sosyal hayatınız sınırlı?
bursadaydın de mi sen? ona göre bi mekan atayım.
bi de eşin ne kadar türkçe biliyo? o da önemli.
  • seksen9  (19.01.15 17:05:04 ~ 17:06:59)
Hafta sonu günübirlik bir tatil yapabilirsiniz.

  • arockm  (19.01.15 17:06:35)
@nawar bilmiyomuş gibi konuşma :D

@devorgilla ve yapma volkan haftasonu tee ataşehirden kalkıp bakırköye gittik yemek yemeğe. yemeği yedik, koşa koşa eve döndük resmen :)

@seksen9 istanbul'da hareket etme güçlüğü çekiyoruz. 7'de eve geliyor, haftasonu çalışmıyor ama cmt türkçe dersleri var. haftanın 3-4 günü spora gidiyoruz, spora gidince eve dönme zamanı 9:30 oluyor. diğer şeylere vakit bulamıyoruz :/

@arockm mart için planladık :)
  • la noix  (19.01.15 17:09:17 ~ 17:10:51)
bugün kaçta işiniz bitiyo peki? bi de kadıköye mi yakınsınız taksime mi?

  • seksen9  (19.01.15 17:14:00)
@seksen9 kadıköye yakınız, bugün 8:30 gibi iş bitiyor ama eşimi dışarı çıkartmam gerçekten zor :) nawar beni destekleyebilir bu konuda :P

  • la noix  (19.01.15 17:15:08)
çıkartın çıkartın. azcık gadınlığını kullan :D

bak 9buçukta yer varmış rezervasyon yaptırın hemen defusebomb.com sadece 1 saat sürecek ve çok keyif alacaksınız.

bugün olmazsa bunlara başka zaman gidin www.gorev.in
www.theroomturkiye.com
tuzak.com

azcık bana ve zevkime güveniyosan dinle beni. tuzak'ın ingilizce seçeneği de var.

uh sen hamileydin de mi? defuse the bomb'a gidersen hamile olduğunu söyle ses efektleri kullanmasınlar. zaten kandan mandan tiksinmezsin sanırım. yine de riske atmayayım dersen en temizi görev.in'e gitmek olur. the roomda da karanlıklı bi oda vardı çünkü. tuzak'da korkunçlu bişey yok aslında ama iki kişiye ağır gelebilir.

ya siz en iyisi tescaper ya da mazeup'a gidin onlarda gerilimli bişey yok.
  • seksen9  (19.01.15 17:22:13 ~ 17:36:29)