caprice gold

beyler durum ciddi saka espiri yapmazsaniz sevinirim.

buradan alinan hisselerin hukuki yola filan da basvursak her hangi bir geri donus alabilir miyiz?

yoksa naparsak yapalim para gitmismidir ?

not: adamin ne mal oldugunu biliyorum alan ben degilim cahil ve cemaatci yada dinci olmayan bir yakinim kendisine yardimci olmak istiyorum.

bence sayın fadıl akgündüz beyefendi çok kaliteli bir insan. elbet birgün müminlerin hakkını ödeyecek. zaten paralel yapının oyunları olmasa şimdiye kadar kira ödemeleri de aksamayacak. neyse ki elimizde kapı gibi tapularımız var. otelimiz orada duruyor. elbet birgün güleceğiz. allah yar ve yardımcımız olsun. allah fadıl beyin ve bizim yanımızda olsun. amin. bir hakikat kalmasın alemde allahım nihan!!!

  • ludovico  (19.01.15 16:29:20)
@ludovico

canim dostum bunlari bana soylemen aynaya soylemen gibi birsey. ayni goruse sahibiz. ben cozum yolu ariyorum. biliyor musun? hukuki bilgine gore nasil zararin kosesinden donebiliriz? aydinlatabilir misin ? aydinlat bizi ben kendisini sana getiricem sabaha kadar dalga gecip eglenebilirsin soz
  • seljax  (19.01.15 16:39:12)
Galiba yok, yeni projesi varmış isterseniz bu projeye yatırdığınızı peşinat sayıp o projeden bir şeyler veriyorlar galiba, ha üstüne bir de borçlanıyor olmalısın.

Hani dalga geçiyoruz gibi geliyor olabilir ama, orada bildiğin her şey ortada hırsızlar kendini aklarken fadıl beye mi bir şey olacak.
Bir bardak su içebilir.

Bana göre senelik 15%'den fazla kazandıracağını iddia eden bir sisteme mesafeli yaklaşılmalı özellikle garanti demesi yaklaşılmaması gerektiğini gösteriyor bence.
  • atom karincanin torunu  (19.01.15 16:57:14)
adamın hayatı vurgun yapıp kaybolmakla geçti hala serbest.Sizden önce birileri denemiştir kesin hukuk yolunu ama işe yaramamış gibi gözüküyor

  • amusan  (19.01.15 17:03:48)