Trifox 150 Önerir Misiniz?

İzmir'de Trifox 150'yi ana bayiiden çok uygun bir fiyata (baş bayinin verdiği fiyattan oldukça aşağıya bir fiyatta) buldum. Alıp almama konusunda düşünüyoruz. Görüşlerinizi aktarırsanız sevinirim.

Eşimle düşündüğümüz avantajlar ve dezavantajlar şunlar.
Avantajlar:
1- Bir araba alıncaya kadar yakıt başta olmak üzere oldukça ideal. Ücreti de.
2- Sürüş konusunda savrulma gibi bir sorunu yok.
3- Yolda diğer araçların tacizine uğramıyor.
4- İzmir ve civarına gidip gelmelere 2 kişi için ideal.

Dezvantajları:

1- Kışın kullanımında sıkıntı olabilir. (Yan tarafa naylon branda monte edilebileceği söylendi)
2- Biraz değişik bir nesne olduğundan hırsızların dikkatini çekebilir.
3- Şu an bulduğumuz fiyatın biraz üzerine çıkarak bir araba alınabilir.
4- Satmaya karar verildiğinde alıcı rahatça bulunabilir mi, sorusu.

Teknik özellikleri www.celikmotorsiklet.com

3- Bu pek geçerli gelmedi bana, emin misiniz?

Dezavantajlara kesinlikle katılıyorum, ozellikle de 4'e. İleride satmayı düşünüyorsanız araba almanız daha iyi olur.
  • espandon  (12.08.09 02:23:49)
Yolda tacize uğramama teyidi, kullanan bir kişiye ait. Ki kendisi daha önce motor kullanıp, bu tür tacizlere maruz kalmış.

  • balikci filozof  (12.08.09 02:30:51)
hocam boşver trifoxu falan yahu.
bekar olsan neyse de, eşin yanındayken trafikteki magandalarla uğraşma hiç.
millet öküz öküz bakar, bakmakla da kalmaz sıkıştırır.
paranın yettiği kadarıyla al 1400 motor yerli bir araba.
hem rahat satarsın, hem değer kaybetmez, hem az yakar, hem de karda kışta sıcak sıcak gidersin gideceğin yerlere..
  • zeki baba  (12.08.09 14:32:37)
Merhabaa,, bende siz gibi trifox 150 ile ilgileniyorum.. 56 Yaşında emekli ve bugüne dek hiç motor kullanmamis biriyim.. Acık kalp ameliyatı oldum. Yük tasiyamiyorum.. izmir/Foca da ikamet ediyorum. Nerede ise tüm ilçenin yoları trafiğe kapalı(Mopet hariç).. Mopet kullanabilenler rahat.. arastirmalar sonucu trifox 150 'ye ulastik ama fiyatı benim için cok yüksek.. sizcede bir mahzuru yok ise, sizin düsük fiyat ile bulduğunuz yerin adresini rica edecektim ve size verilen fiyatını da yazarsanız sevinirim..
HOŞKALIN...
e posta adresim oldhawk@mynet.com
  • Oldhawk  (01.10.09 00:10:12)