Motorsiklet kullanan herkesin garaji ya da otoparki mi var?

Nereye birakiyorsunuz motorsikletinizi? Evin altinda otopark yoksa, sitede de oturmuyorsaniz, en yakin otoparka mi birakiyorsunuz?

Benim karşı komşumun var. Binanın giriş merdivenlerinin kenarında bisiklet bağlamak için demirler var oraya bırakıyor. Ama o demirlere bağladığını görmedim hiç.
Kapalı otoparkı olmayan site.

  • battal gemalmaz  (17.01.15 19:26:50)
yakınlarda deposu, kapalı alanı olan esnafa rica ediyorum.

  • istege bagli sigortasiz  (17.01.15 19:29:54)
scooter kullaniyorum, sokaga birakiyorum. allaha emanet. kisin uzeri ortulu duruyor.

  • chavezding  (17.01.15 19:46:17)
Binanın on kisminda çit gibi birşey var ona bağlıyor benim abim.

  • bokmuhendisi  (17.01.15 20:22:19)
kasko yaptırıyorlar büyük hacimliler çünkü yeri geliyor en işlek avmlerin kapalı garajından, yeri geliyor sitenin kendi kapalı garajından çalınıyor dostum, ben şahsen evin önünde gidonu kitliyorum bırakıyorum muhit temiz diye (çukurambar/ankara) kızılayda arkadaşımda kalacağım zaman ise kalmamaya çalışıyorum o derece... (125cc başlangıç motoru benimki dandik bişi)

  • kilimanjaro  (17.01.15 20:44:46 ~ 20:45:13)
biz zincirle evin 50 m yakınında bi yere bağlıyoruz. üzerine de kılıf iste.

  • exist is pretty  (17.01.15 20:56:00)
Ankara'ya gidersem garaj var, Manisa daki ev site içerisinde, İzmirdeysem nereye denk gelirse bırakyorum

  • mirty  (17.01.15 23:44:22)
Bizim sitede kapalı otoparkta motorsikletlere ayrılmış alan var. Buna rağmen bazı motorsiklet sahipleri evlerinin penceresinden mptorlarını görebilmek için otomobil park yerine koyuyor motorsikletlerini. Onların lastiklerini kesesim geliyor. (Sitede otomobil park yeri konusunda yer sıkıntısı varken motorsiklet yeri konusunda sıkıntı yok. Motorsiklet sahibi her insan pencereden göreyim diye otomobil yerine park edince otomobil sahipleri haliyle motorsiklet yerlerine park edemiyor)

  • hadi hadi  (17.01.15 23:48:55)