[]

Bedelli için krediyi nereden çekmeli?

Şu sıralar en uygun krediyi hangi banka veriyor?

ilk defa kredi çekicem bi yardım :)


 
pek anlamam kredi işlerinden ama bi bak istersen.
forum.donanimhaber.com

  • gibicibicis  (17.01.15 18:34:23) 
yılbaşı öncesi en avantajlı iki banka halk bankası ve iş bankası idi. iş bankası 0,99 ve dosya masrafları çok yüksek olmayan meblağlarda; halk bankası ise 0,99 ve dosya masrafsız kredi verdiler. lakin şu an net olarak bilmiyorum, kredi oranlarında artış gerçekleştirdiler mi gerçekleştirmediler mi.. şunu da söylemekte fayda var, ilk defa kredi çekiyorsanız puanınız çok iyi olduğundan dolayı, iyi oranlar alacaksınızdır. bu iki bankanın bulunduğunuz bölge şubelerini arayarak bir sorun derim. bir an evvel halledebilirsiniz umarım :)


  • plutondangelen  (17.01.15 20:38:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.