rüya tabiri bilen biri varmı aranızda?

Merhaba.. Dün gece rüyamda sürekli sarımsakla uğraşıp durdum ne anlama geliyor acaba bununla ilgili bilgi verecek biri varmı veya bildiğiniz güzel bir web sitesi..

Sarmısak : Rüyada sarmısak görmek genellikle gam ve kederle yorumlanır.

Kaynak : "Çağdaş Rüya Yorumları" Berrin Ardakoç, Geçit Kitabevi
  • allezz  (11.08.09 13:58:55)
ben de sorayım o zaman, biseyi gormek derken, yani nasıl gordugun onemli degil mi? yani ben inek gordum diyelim, inege bakıcam da inek sıcıyor mesela, o yazmıyor ki, ruya tabirleri o zaman bos beleş bisey olmuyor mu sizce?

  • hubble  (11.08.09 14:26:38)
rüya yorumlarında, nasıl görüldüğü, gören kişinin olaya tepkisi, kendini nasıl hissettiği (birini öldürdün ama gülüyorsun, seni gerçek hayatta mutlu edecek bir şey ama rüyanda üzülüyorsun,vs...) önemlidir. her rüyanın birden fazla doğru yorumu vardır. sarımsağın sizin bilinçaltınızda simgelediği şey önemlidir.
boşverin bence, rüyalar çok kurcalanmaya gelmez.

  • yalniz bir opera  (11.08.09 15:28:59)
www.ruyatabirleri.gen.tr ama internetten rüya tabir etmenizi pek tavsiye etmem... ha ben bakmıyor muyum? bakıyorum.

  • Kazmapolitan  (11.08.09 15:36:01)
"bütün fallar" adında bir kitap var, bütün kitapçıların tarot bölümünde bulunur. onda da bulabilirsiniz ama bence hepsi "traş" o ayrı.

  • narcissa black  (12.08.09 00:04:57)