sevdiğim insan ölmüş...

Bi ara burda sevdiğim suriyeli biriyle anlaşabilmek için ingilizce çeviri yardımı alıp duruyodum.ve bugün öğrendim ki o insan ölmüş.resmen trip atıyodum ona neden benimle ilgilenmiyosun,whatsup tan neden cevap vermiyosun diyerek.meğer canının derdine düşmüş :( bi insan 6 ay içinde nasıl eriyip bitebilir? Adam kaslı bişeydi.en son taksimde gördüğümde bana seslenmiş dönüp baktığımda tanıyamamıştım.sana ne oldu dediğimde sarılıp ağlamaya başlamıştı. Hastalığı neydi bilmiyorum. öğrenemedim...sizce hangi hastalık onu 6 ay içinde ölüme götürür?

kanser.

  • icim urperiyor  (15.01.15 22:44:16)
Kanser çok hızlı eritebiliyor.

  • aychovsky  (15.01.15 22:46:02)
AIDS

  • jaygatsby  (15.01.15 22:50:19)
başın sağ olsun, muhtemelen kanser. mide kanseri mesela kendini çok geç belli ediyor ve kısa sürede ölüme sebebiyet veriyor

  • nwnd  (15.01.15 22:51:26)
üzüldüm. lanet kanser. allah kimsenin başına vermesin.

  • Alt4y  (15.01.15 22:55:59)
@nwnd temmuz sonlarına doğru barda midesiyle alakalı sıkıntıları olduğunu söylüyodu.sonra alkolü bıraktığını söyledi.hastanede yattı bi süre.midesiyle alakalı bi sorundu sanırım.ne pis bişeymiş şu kanser arkadaş.

  • nickimi yermisin  (15.01.15 22:59:36)
gerçekten sevsen 6 ay görüşmemezlik yapmazdın, keşke o süreçte yalnız bırakmasaydın, ben bile senin adına vicdan azabı duydum

  • docrivers  (15.01.15 22:59:58)
@docrivers saçmalama .adam kendini uzak tutmaya çalıştı benden.ben elimden geleni yaptım o da biliyordu.neler hissettiğimi daha iyi görebilir belki şimdi :(

  • nickimi yermisin  (15.01.15 23:18:12)
@nwnd evet mide kanserinden ölmüş :(

  • nickimi yermisin  (16.01.15 05:40:14)
toprağı bol olsun yine 6 ay uzun sanırım mide kanseri için büyük halamı 1 ay gibi bir sürede yedi. kemoterapi vs de fayda etmiyor.
bu durumda en büyük teselli çok çekmemiş olması oluyor maalesef.

  • nwnd  (16.01.15 10:34:02)
als. amcam vefat etti bu hastalıktan. sapasağlam duruyordu karşımda. 6. ayda bir deri bir kemik kalmıştı.

  • hzben  (19.01.15 20:34:41 ~ 20:35:38)
Bu gün benim için de çok zor bir gündü. 40 yıllık arkadaşımın ölüm haberini aldım. Bekliyorduk ama ne bileyim...Hiç iyi değilim.
Bu gün kızımın okul arkadaşının da ölüm yıl dönümü. O da fena baya.
Beraber ağlaştık, andık, üzüldük. Şimdi kafa dağıtmaya çalışıyorum burada.

Başımız sağolsun.
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (19.01.15 20:51:00)