sütyen yıkama şeysi

www.hizlial.com

şundan kullanan var mı? makineye zarar verir mi? elde yıkıyorum buna geçeyim mi?

makineye zarar veren şey, sütyen telinin çıkıp, kazandaki deliklerden geçip biyerlere sıkışması. bu ürünün bunu engelleyeceğini sanmıyorum. bi ara ben de araştırmıştım, hepsiburdada baya şikayet ediyorlar bu üründen, yok kapağı tam kapanmıyomuş yok başka bişey oluyomuş vs. diye. ben makinede sütyen yıkarken fermuarlı yıkama torbası kullanıyorum, gayet güzel oluyor.

  • libera  (11.08.09 12:29:44)
bende vardı bundan, 1-2 kullanım sonunda tırnakları kırılıyor ve makinede çok fazla yer kaplıyor. fermuarlılar gerçekten çok daha iyi, kapasitesi de fazla. pazarda 2 tl'ye satılıyor.

  • nesenbilneben  (11.08.09 16:13:38)
liberaya katılıyorum, ben de fermuarlı torba kullanıyorum ve hiç sorun yaşamadım.

  • somethinginthewayshemoves  (11.08.09 16:15:28)
sütyenin telleri yamulmuyor mu peki?

  • clementine  (11.08.09 18:00:01)
o teller çok sağlam ve esnek oluyor. 2-3 tanesini bir arada yıkamama rağmen, en adi sütyende bile hiç yamulmadı.

  • libera  (12.08.09 11:42:19)