İstambul üniversitesi Beyazıt kampüsünde olan var mı?

Ben edebiyat fakültesindeyim. Bi kaç kez beyazıtta bulundum. Edebiyata göre çok iyi geldi. Bizim fakültede tuvaletler berbat. Koskoca binada erkekler için sadece giriş katta 2 tane tuvalet var.

Kantin pek iyi değil.

Yemekhane çok kötü. Bodrum katta. Hapishane gibi.

Pek sosyal etkinlik yok.

Beyazıt kampüsündeki iktisat kütüphanesi yazan bir yere girmiştim. Oradaki fotokopi makinesi ücretsiz mi? Ve siz fakültenin şartlarından memnun musunuz?

Tuvaletler falan berbat, yemekler kötü. Bir kütüphanesi bir de yemekhanenin üst katının manzarası güzel. He bir de tarihi dokusu var ama o da şu sıralar restorasyondan dolayı yok.

  • 1a2b3c4d  (15.01.15 19:14:18)
Hukuk fakültesinin tuvaletleri gayet temiz
Yemekhanedeki yemekler de haftasonu dışında idare eder, haftasonu epey kötü ama.
kampüste şikayetçi olduğum tek şey ders sırasında tadilat gürültüsü olması ve doğru düzgün kahve içememek. Kahve makinalarındaki kahveleri yenilemiyolar, kaç kere kapiçino niyetine süt tozlu su içtiğimi bilirim
Tabi tek derdim bu olsun :')
  • littlejack  (15.01.15 22:21:10)