hangi kahveci?

online olarak çekirdek kahve alayim dedim.

www.baristasepeti.com
www.kahvefabrikasi.com
www.coffeenutz.net
www.e-gurme.com

bunları bulabildim. önerisi olan, deneyen var mıdır?

halihazırda cofeenutz'dan öğütülmüş söyledim ama biraz da evde öğütmek istiyorum.

danke.

baristasepetinden alıyorum. kış olduğundan kargoda biraz gecikme oluyor. siparişten sonraki 2. veya 3.gün kargoya veriyorlar. onun haricinde sıkıntı yok.

  • mr.goodcat  (15.01.15 18:10:53)
en son kahvefabrikasından sipariş verdim, ertesi gün elimdeydi.

  • mattiadestro  (15.01.15 18:11:51)
www.baristasepeti.com ve çibodan alıyorum. taze olmasada olur diyorsan çibonun yarım kilosu 25 liraya barista diye çıkardığı espresso fena değil, gideri var. barista sepetinin indian robusta harici en ucuz kahvesi bile ocağıma incir ağacı dikiyor ama french press için mecbur onlardan alıyorum, çibonunki french press te hiç çekilmiyor. barista sepetinin sattığı yan ürünlerde pahalı, 15 liraya aldığım french press'i annem a101 den 6.5 liraya aldı. işte bunlar biraz niş sektörler olduğu için bile bile kendimizi şeettiriyoz. kahve ekicem bahçeye emenike.

  • paulie walnuts  (15.01.15 19:10:29)
barista sepeti, kahve fabrikası ve urban coffee'den kahve siparişi verdim. kahve fabrikası aynı gün kargoya verdi, ertesi gün elimdeydi. diğerleri ertesi gün kargoya verdi, bir sonraki gün geldi. kahve fabrikası biraz daha pahalı diğerlerine göre. urban coffee 40 liradan sonra kargo ücreti almıyor.

  • inheritance  (16.01.15 09:19:48)