ben bu davuğu nasıl pişirecem?

Arkadaşlar şu www.a101.com.tr
sağdaki kova tavuktan aldım ama nasıl yapıcam bilemedim. Üzerinde birşey yazmıyor, sadece pişmiş ürünleri açılmasını beklemeden ısıtın diyor. O zaman tam pişmiş bir ürün, pişmesine gerek yok? Isıtın derken ne bi sıcaklık ne bişey yazmıyor. Peki yağa atsam kızartsam içerisi donmuş mu kalır?
edit: ürün bildiğin çiğmiş yahu gözüm de görmüyor artık, pişmiş ürün yazmıyormuş, uydurmuşum :)

tavada veya fırında ısıtın işte. ekstra yağ koymanıza gerek yok. yapışmasınlar diye tavaya azıcık yağ gezdirin. tava ısınınca tavuk butlarını atın içine. biraz kısık ateşte ısıtın.

  • oinone pe  (15.01.15 17:51:08)
pişmiş dediği ısıl işlem görmüş olması demek oluyor benim bildiğim. kalın tavayı çok hafif yağlayıp biraz ısıtın sonra tavukları koyun. çok kalınlarsa bardak altıyla kasap gibi ezin ki içide güzelce pişsin. çok ateşe verirsen içi pişmez. dışı pişer çikin olur. üstüne tava tencere / tava kapağı koyarsan buharıyla yumuşacık olur. Çatal batırınca anlarsın olup olmadığını

not: işbu cevap ampirik bilgilerime dayanarak yazılmıştır.
  • fucking machine in my head  (15.01.15 17:52:22)
yağa gerek yok fırın tepsisini yağla 200 derecede 20 dk pişir.

  • mrthany  (15.01.15 17:58:34)
çıtır olsun diye yağda kızartayım dedim ama içi pişmeyebilir dediğiniz gibi

  • cy7  (15.01.15 18:01:35)
bişmişse en güzeli mikro dalga.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (15.01.15 18:02:56)
procum mikrodalga yok evde.

  • cy7  (15.01.15 18:07:56)
ben biraz açılmasını bekleyip atardım fritöze.

  • cosmicgadin  (15.01.15 18:23:26)
tepsiye yağlı kağıt serip, fırına atın.

  • c1b2k3  (15.01.15 18:54:32)