gün boyu sıcak filtre kahve için

ucuz ve iyi bir filtre kahve makinesi + oldukça uzun süre (6-7 saat) sıcak tutacak termos bardak arıyorum.
kapsül filan değil de, starbuckstan çektireyim makinaya onu koyayım.

şu nasıl?
www.hepsiburada.com

bir de bardak önerin lütfen.
  • Sarix  (15.01.15 10:23:17)
Tchibo yu da deneyebilirsiniz. hem makine hem kahve olarak çok başarılı.

  • innerbliss  (15.01.15 10:28:04)
Az önce bir arkadaş daha sormuş. Ona da aynısını yazmıştım. Sigg metro mug. Tam bir kupa kahve alıyor. 5 saat filan ısıyı koruyor.
Ben çok memnunum. tavsiye ederim.

Filtre kahve makineleri hakkında bilgim yok.
  • battal gemalmaz  (15.01.15 10:32:14)
delonghi nin uygun fiyatlı filtre kahve makinaları var. tavsşye ederim. Kahveyi sakın starbuckstan çektirme. Asla. Tchibo ise kötünün iyisi.
Kahveyi her zaman buzdolabında sakla.

  • laranja  (15.01.15 10:45:46)
Starbucks kahvesine daha iyi dense de yillardir farkli yerden aldim starbucks kahvesi ve tchibonun kahvesi daha taze buna ragmen daha ucuz. Mug olarak da ben sunu almayi dusunuyorum grisini tabii
www.contigo.com.tr

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (15.01.15 12:40:09)
www.everestoutdoors.com

şu anda stokta yok görünüyor ama bulursan tavsiye ederim. arkadaşımda bundan, bende termosundan var. 8-10 saat sıcak tutuyor, ön ısıtmayla 12 saat bile duruyor. memnunuz
  • minguinho  (15.01.15 14:17:31)
www.markapon.com

bunu kullanıyorum çok memnunum, saatlerce sıcak tutuyor, fiyatı iyi araştırın ama ben 99 tl ye aldım teknosada kampanya vardı.
  • oscar  (15.01.15 15:40:23)