Arabada mastürbasyon yapan adam?

Boğaziçi Üniversitesi yakınlarında. Bu adamı daha önce gören var mı? Kırmızı bi arabanın içindeydi. Panikten tekrar dönüp bakamadım arabanın modeli ya da plakasına.

ahahaha şoktayım ya. Bu abi gayet gündüz gözüyle, hatta ben daha tek gözümü dahi açamamışken, baya bildiğin indirmiş pantolonu, arabada mastürbasyon yapıyodu. Saniyelik, yanından geçerken bi göz göze geldik. Hiç toparlanma belirtisi de göstermeden devam etti ashdjah. Ben de hiç farketmemiş gibi yaptım; kafamı çevirip yürümeye devam ettim. Yukarı çıkıp camdan baktığımdaysa gitmişti.

Sorun şu ki, yakınlarda bi de ilkokul var. Çocuklar gelip geçiyor. O esnada etrafta çoluk çocuk yoktu ama olabilirdi de. Böyle bi durumda ne yapmak lazım? Farkettim ki hiçbi fikrim yok. Yakınlarda olan varsa gözlerini dört açsın, kronik bir durumsa şikayet mi edelim ne yapalım.

esnafa deyin onun ağzını yüzünü kırsınlar.

  • aeroflot  (15.01.15 09:36:41)
daha once kırmızı pikap icinde benzer bir sapık goruluyordu etiler tarafında.
bu durum direkt halka acik teshir oldugu icin polisi cagirmak en dogrusu, hele ilkokulun yanındaysa ciddi bir ceza yer.

  • md hus  (15.01.15 09:37:09)
Böyle bir porno kategorisi var, çok ilgi çeker. Adam bunu yaparken sol tarafına kamerasını koyuyor, gelen geçen insanların tepkilerini kaydediyor, sonra da yayınlıyor. Reaction meselesi yani.

  • osurdum  (15.01.15 09:50:15 ~ 09:50:52)
yıllar önce taksime otobüsle giderken tarlabaşı civarında yol kenarına parketmiş aynı böyle bir adam görmüştüm. yanlış görmüşümdür diye de kimseye anlatmadım. arabanın rengini hatırlamıyorum şimdi, kaç yıl olmuş. ama bildiğin fitifiti mastürbasyon yapıyordu. şimdi duyurunu okuyunca acaba yanlış görmedim ve hatta bu adam aynı adam mı diye içimden geçirdim.

ya adam gezici, ya bu psikolojik bir hastalık falan birden çok kişide olabilen, ya da böyle bir akım var underground porn pazarında...
  • loveinaflipbook  (15.01.15 09:58:07)
Plaka alaydın.

  • arnold schwarzeneger  (15.01.15 10:02:22)
@arnold, adam o haldeyken yanından geçtikten sonra arkama geri dönemedim işte plaka için. Hemen yukarı koşup baktım ama gitmişti.

  • pandispanya  (15.01.15 10:07:39)
video çekiyor olabilir aynı zamanda. daha önce de benzer bir durum çıkmıştı yine boğaziçi yakınlarındaydı sanırım ya da başka bir üniversite. internette flashing kategorisi olarak geçiyor. flashing yani aniden böyle bir durumla karşılaşma ve insanların tepkisi gibi bir şey. ya da tekrar bakmaya çalışma durumu, göz takılması... vb.

  • secilmis uye  (15.01.15 10:15:50 ~ 10:16:30)
Aslında o haldeyken plakasını aldığını göreydi daha iyiydi. Panikletirdin denyoyu.

  • arnold schwarzeneger  (15.01.15 10:27:23)
Vay o.ç, tipi nasıldı?

  • deadline  (15.01.15 10:29:26)
Utandım ya, elalemin pipisine bakmak için dönüyomuş gibi olmasın diye bakmadım.
Tipi de düzgün gibiydi, keko değildi öyle. Kumral, buğday tenli asjkah hey allahım.

  • pandispanya  (15.01.15 10:31:14)
Akli seyinde.. Kendince Hunter.. Bi mal daha vardı böyle.. Bunları görüp duyunca prezervatif yoksunlugu diyorum.

  • cunupkral  (15.01.15 10:32:28)
En doğrusu plakayı alıp polisi aramak. Her ne kadar arabası da olsa, kamuya açık yerde teşhircilik suçtur.

Tabi insanın o anda basireti bağlanır, ben de olsam sanırım aynı tapkiyi verir, uzaklaşırdım.
  • old possum  (15.01.15 10:33:57)
aracın beklediği yerde güvenlik kamerası vardır, esnaftan rica et (tabi çük olayına girme, önemli bir durum var falan dersin) plakayı alıp polise bildir.

yakınlarda ilkokul var demişsin, adam belki 8 yaşındaki kız çocuklarına bakarak kendi kendine halleniyordu? tedbir alınmazsa yarın öbür gün çocuklara fiziksel tacizde de bulunur tecavüze de yeltenir.
  • tolga asp  (15.01.15 11:09:12)
@mimikikili

sonrası sokakta yürürken
  • t joe  (15.01.15 11:12:26)
Tam olarak nerde olduğunu tarif edebilir misin pandis? Yarın gidip ağzını yüzünü kıralım arkadaşlarla, pis teşhirci. Bilerek okulun yakınında duruyordur.

  • Lola90  (15.01.15 11:22:16)
Bir suredir oralarda o eleman, arada geliyormus.

Buddy'de filan baya konusuldu en son toplanilip dovulecekti ama ne oldu bilmiyorum.
  • fakyoras  (15.01.15 11:23:02)
@Lola, Kuzeyle Superdorm arasındaki kaldırımın yanındaydı, spor tesislerinin orada.

  • pandispanya  (15.01.15 11:33:29)
artık her yerde kamera var. gelirken giderken birkaç kameraya yakalanmıştır.
olay saatini ve aracın özelliklerini not et.
polisi ara.
ama fazla gecikme kamera kayıtları belli süre sonra imha oluyor.
  • titiraprap  (15.01.15 11:38:45 ~ 11:39:42)
  • elmalili hamdi yazar  (15.01.15 14:50:50)
HAHAHA XHAMSTER'DA VIDEOLARI VARDI O ADAMIN. CUKUROVA UNI.DEYDI SANIRIM, KALDIRDILAR SONRA VIDEOLARI.

HAHAHAHAHA

elmalili hamdi yazar'in dedigi mevzu aynen
  • hjarteblod  (15.01.15 15:01:10 ~ 15:01:29)
Orada durum farkedilmiyodu sanırım dimi? Bunda farkedilmeme ihtimali yoktu ya, çaktırmadan değil de gayet pantolonu indirmiş fap fap takılıyodu. Yarın sorucam orayı gören kamera var mıymış diye. Ya gammazlamak da çok ayıp geliyo bana. Ama 100 metre ötesi ilkokul olduğu için rahatsız ediyo.

  • pandispanya  (15.01.15 16:41:23)
abi betimlemeleriniz süper "fiti fiti yapıyodu, fap fap takılıyodu" asjkfhaksjdgha ciddi ciddi neşem yerine geldi sayenizde a.r.o :D

Ciddili cevap: ilkokul falan varsa bi kişi gitsin götüne sıksın.
  • Solem2  (15.01.15 16:47:31)
pandispanya yaptığın ocular trespassing. lütfen dikkatli olalım.

static.fjcdn.com
  • diyarbakir karpuzu  (15.01.15 17:17:58)