Duyuru hanımları iş pantolonlarınızı nereden alıyorsunuz?

Evet sevgili şık iş kadınları,

Bana dizleri çıkmayan, iş yerinde giyebileceğim *FAKAT PLAZA PANTOLONU GİBİ DURMAYAN* dar kesim bir pantolon lazım. Uzun süredir böyle bir şey arıyor, bulamıyorum. Pantolonların hepsi neredeyse o istemediğim 'plaza giyim' tarzında. Tam benlik bir şey buldum diyorum, dizleri ikinci günde çıkıyor :(

Var mı bildiğiniz bir marka, şöyle benim aradığım kriterlere uyan?

bizde serbest kıyafet ama mangonun hem kalıplı hemde vucudu guzel sarıyor.h&m bazı pantolonları ve zara da bulabılırsın.

  • nanelimonportakal  (15.01.15 09:13:37)
Ya Mango'da da dizlik sorunu yaşadım :(

  • dessy  (15.01.15 09:18:19)
mango ya da koton'dan indirimdeyken birden fazla alıyorum ve dizleri çıktıkça sık sık yıkıyorum.

  • boyalı kuş  (15.01.15 09:28:24)
herry ve forever new'e bakabilirsin. ikisinin de pantolonlarından memnunum.

  • kakao  (15.01.15 09:39:33)
Marks & spencer, network, fabrika

  • Hersheys  (15.01.15 09:41:49)
Zarada da var güzel modeller

  • phoenixboy  (15.01.15 09:49:45)
Zara'daki modeller çok güzel evet ama ikinci günde dar pantolonlar bollaşmaya ve dizlik yapmaya başlıyor. Sorun gerçekten bende mi acaba ya? :(

Tüm pantolonlar normalde iki günden sonra bollaşıp dizlenir mi? kakao ve Hersheys'in bahsettiği markaları denemedim bir tek. Ama orada da çok 'plazavari' pantolonlar var sanki.
  • dessy  (15.01.15 09:53:35)
pull&bear, bershka, vero moda aynı tip siyah pantolonlarım var, hepsini de çok severek giyiyorum ama ilk iki gün iyi - üçüncü gün biraz bollaşıyor, sürekli yıkayacaksın çare yok.

  • freya  (15.01.15 10:23:08)
zara ve koton. ama diz konusunda ben de sıkıntı yaşıyorum. bi de benim dizlerim başka insanlara göre daha geride gibi. bir sorunum var yani sanırım. kot pantolonlarda bile ilinci kez giyerken dizi çıkmış gibi geliyor. bazı pantolonları aldıktan sonra terzide dizlerini daralttırıyorum.

  • sheridans  (15.01.15 10:23:43)
ben bu sorunu, yarı lycralı kumaştan üretilmiş pantolonlarla çözdüm.

  • oinone pe  (15.01.15 11:22:57)
koton'u tercih ediyordum ben pantalşon ve gömlek gibi hyarı resmi iş kıyafetlerinde. yalnız son zamanlarda kalitesi lc waikiki kıvamına geldi. keten, kanvas tarzı kumaşlar iki yıkamada renk atmaya, morarmaya başlıyor. lycralı kumaşlarda hem diz problemi olmaz, hem de boya solması.

  • halanne  (15.01.15 11:46:14)
oinone pe, çok mantıklı.
marka önerebiliyor musun?

  • dessy  (15.01.15 11:49:41)
dessy kumasına dıkkat etmek lazım yanı ben çok ucuza aldıgım bir zara pantolonu senelerce giydim.aslında kuması bılmek lazım

  • nanelimonportakal  (15.01.15 12:15:37)
kumaş olarak yarı likralı mı tercih etmek gerek bu durumda? başka dikkat edeebileceğim özellik var mı?

  • dessy  (15.01.15 12:23:12)