Video kaseti CD'ye çevirme

Arkadaşlar elimde küçüklüğümden bu yana çekilmiş 30-40 civarı video kaset var. Ömürlerini tamamlamadan CD'ye aktarmak istiyorum. Dışarıda uçuk fiyatlar istiyorlar. Bunu kendi kendime yapabilmem için ihtiyacım olan alet nedir? Nerede bulurum?

a*

bende de var böyle bir kaset aradım aradım bulamadım. bir de kalite olarak fark ediyor mu onu da bilmiyorum. 90'ların başında haber kamerası ile çekilmişti ama aynı kaset midir bilemiyorum.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (15.01.15 01:05:08)
hala yapan varsa o bile iyi. makinesini falan hiç bulamazsın bulsan da antika olmuştur o, antika fiyatına satarlar. ben en son 7-8 sene evvel yaptırdığımı hatırlıyorum böyle bi olayı.

  • loser blueser  (15.01.15 01:09:33)
ne antikası yav yok daha neler nereye bulamıyorsun. en fazla 10 dolara falan satılıyor ebay'de, aliexpress'de bu aletler. istemediğin kadar bulursun hem de.

  • cthulhu  (15.01.15 01:44:46 ~ 01:47:34)