Çok güldüm ama üzüldüm de biraz. (sayın davutoğlunun paris videosu imiş)

www.youtube.com

şu video'yu az önce izledim, bence komik ama acıklı değil mi. kendi fikirlerini zikredemesede adam sonuçta koca bir ülkenin başbakanı. emri ile demire parenda attıracak cinsten. video çok kısa öncesi sonrası nasıl oldu bilemiyorum, kesilmiş ama gördüğüm kadarıyla bu kadar da saygısızca davranılacak bir durum değildi. lütfetmiş gitmiş adam, neden böyle oldu - olmuş ?

  • sen de git sen de unut  (15.01.15 00:24:34)
bence bir ''tepki gösterme'' biçimi olarak gayet güzel bir çerçevede yapılmış.

koca ülkenin başbakanı ama, olaylara, yaşananlara evrensel bakış açısına göre yaklaşıp beyanat vermek yerinde, sadece kendi politik doğrularına göre, sığ bir yaklaşımla, televizyonlarda çığırtkanlık yapıp, orada kibar devlet adamı rolüyle gidersen, bir tepkiyi hak edersin.

bizimkiler olsa eyyyy fransa diye başlayıp bi küfür etmedikleri kalmaz, adam ben senin burada bulunmaı samimi bulmuyorum, o yüzden sadece göstermelik bir hareketle geçeceğim seni demiş. hiç yokmuş gibi basıp gitse tamam. ama bu oouvvvv skandal, terbiyesizlik denecek bir hareket değil.

tepkili olup olmamasını kastetmiyorum, tepkinin gösteriliş şekli, bence gayet düzgün.
  • wilhelmwasmuss  (15.01.15 00:35:35)