Çalışamıyorum?

Final haftam bitene kadar hergün bir soru sormıycam merak etmeyin. Ama cidden bıktım yahu. Dün de zaten baya darlanmıştım ona rağmen zorladım çalıştım gittim sınavda süre yetmediği için çalıştığım konuyu yapamadım. Bir gün önce de aynısı başıma geldi. Neyse dedim önemli olan not değil benim öğrenmem. Ama şu anda zerre ders çalışasım yok.
Geçen sene ceza genelim aayken bu sene özelin vizesinden 30 aldım. Koşullu geçme şansım var bi. Onun için de sanırım 70 falan almalıyım.
Tam 10 saattir odada çalışmadan dolaşıyorum ve bir şeyler yiyorum. Ne yapayım da çalışayım ya? Bildiğin dokunsalar ağlayacakmışım gibi hissediyorum. Tüm öğrenciler böyle mi cidden? Bölümü mü bıraksam napsam be.

Ceza derslerini de hiç sevmezdim he. Hiç çalışamazdım ben de.

Biz böyle olunca arkadaşlarla çalışırdık. Toplanıp bir yerde çalışabilirsiniz. Biri anlatır dinlersiniz ya da sen anlatırsın onlar dinler. Ben bir de babama anlatırdım, sağolsun beni az dinlemedi fdksksks

Çok darlandıysan ve geçmeye ihtiyacın varsa büte Bırakabilirsin, ucunda ölüm yok.
  • dogyman  (14.01.15 21:22:53)
@dogyman: ilk defa bir sınav haftası tekim. normalde arkadaşlarımda kalırdım ve birbirimizi itelerdik. sınavım da yarın sabah 10da. sınavlara genelde son gece çalışan biri olarak hep ben çalıştığım kadar çalışıyim geçemezsem de olsun diyip çalışırdım bi gayret. ama şimdi o bi gayret yok.
üzüldüğüm nokta da şu ki: cezayı çok seviyorum. ama anlamıyorum işte sanırım afaklsf

  • okuyamıyom ben ya  (14.01.15 21:28:14)
Yaz. Okuyup anladıklarını yaz. Kopya hazırlasan ne yazardın onları yaz. Aklında kalacak yaza yaza.

  • amelie poulain  (14.01.15 21:33:12)
doktora başvurularıyla uğraşıyorum.
demin lisans transkriptime bakıyordum. ne fenalıklar geçirdim, ne sıçtın mavileri gördüm. halbuki şimdi olsa sular seller gibi yaparım o sınavları be.

bütün öğrenciler öyle. ama sonradan anlıyorsun ki hiçbiri abarttığımız kadar zor değil o derslerin. bugünlerin kıymetini bil ve otur çalış şimdi ^^
  • lily briscoe  (14.01.15 21:47:50)