sizce bu yüzsüzlük müdür?

geçen sene facebook'ta dolanırken (ilkokulda) çok samimi olduğum sınıf arkadaşım aklıma geldi ve onu ekledim, o da kabul etti.
sonra bir paylaşım yaptı ve ben de soru/fikir tarzında yorum yaptım.
o da hatırladığım kadarıyla benim yorumumu havada bıraktı (yani önemsemeyen tarzda harekette bulundu).
ben de sinirlenip arkadaşlıktan çıkardım.

sonra birkaç ay geçince arkadaşlık isteği gönderdim ama kabul etmedi. daha doğrusu o istek hep gönerili kaldı ama kabul etmedi.
ben de isteği geri çektim.

şimdi dün eski arkadaşlarımı düşünürken fark ettim ki benim hiç ilkokuldan arkadaşım bile yok. ben de o arkadaşıma yeniden istek gönderdim ama o yine kabul etmemiş, isteğim hala yanıtlanmamış duruyor.

aynen, derdim bu. üzüldüm yav.

karşı taraf kız bu arada.

Evet.

  • common of demons  (14.01.15 18:42:36)
evet. kızın yerinde olsam engellerdim. "şimdi..." ile başlayan paragrafı okuyunca gülmeye başladım.

hahdsa hala gülüyorum.
  • mahone  (14.01.15 18:44:42 ~ 18:44:54)
kızı önce silmişsin kendi kendine trip yapıp sonra canın isteyince tekrar eklemişsin. ben olsam spam olarak bildirir sonra da engellerdim. senle mi uğraşıcam.

  • emfuzi  (14.01.15 18:46:07)
ergensin.

  • devilred  (14.01.15 18:46:43)
ilkokul geçen sene bittiyse yüzsüzlük değil.

  • zam sampiyonu domates  (14.01.15 18:48:58 ~ 18:49:07)
yorumuna yanıt vermediği için niye arkadaşlıktan çıkarıyorsun

  • grimer  (14.01.15 18:53:27)
adeta tavsanin daga kusmesi.

  • fortisvita  (14.01.15 18:54:41)
yahu ne bileyim vefa arıyordum aslında.
en anlaştığım kişiydi kendisi.
soğuk davranmasaydı keşke.

içimde kaldı. @devilred: ergen değilim, sadece içime oturmuştu onun davranışı.
ama ben abartıyormuşum zaten yorumlarınıza göre.

geri çekeyim bari isteği.
  • m e b  (14.01.15 18:54:42)
1558 sene sonra görüştüğün kişiden ne sıcaklığı bekliyordun? eskidendi onlar. kız iyi bile davranmış bu tavırlar karşısında, sakin kalmış.

  • devilred  (14.01.15 18:57:27)
Haddinden fazla gereksiz bir hareket. Lutfen ilkokul arkadaslarina bu kadar duskun olma.

  • delifaruk  (14.01.15 19:00:32)
nickinden ilk ve orta dereceli okul ogrencisi anlamini cikardim. su halde, yaptigin normal

  • exlibris  (14.01.15 19:02:01)
kimse senin yorumuna cevap vermek ya da arkadaş olarak kabul etmek zorunda değil.

cevap: evet yüzsüzlük.
  • seksen9  (14.01.15 19:03:49)
Ilkokul arkadasliginin bir onemi yok. Birak kizin pesini afgdsegfd

  • goo.gl  (14.01.15 19:10:11)
diyorum ya, hiç mi hatrı yok eski günlerin?
ben zaten bu geçmişe dayanarak isteği yolladım. yoksa bir sürü kişi var istek yollamadığım vs.

  • m e b  (14.01.15 19:12:09)
hatrı varsa trip atıp silmeseydin. haketmişin.

  • seksen9  (14.01.15 19:16:23)
Evet. Biraz ergen tavrı olmuş maalesef.

  • sevgikusunkanadinda  (14.01.15 19:32:49)
ilkokul arkadaşlığı mı kaldı? boş ver.

kıza bu kadar ısrarla teklif gönderince başka tarafa yormuştur haklı olarak.

o değil de sen niye durmadan böyle dengesiz hareketler yapıyorsun? bir ekle bir çıkar.
  • mea maxima culpa  (14.01.15 19:45:13)