Profesyonel CV yazdırma

Şimdi malum üniversite bitecek.

Bayağı güzel stajlarım, okul için aktivitelerim, puanlarım faaliyetler vb var.

Okul öncesi uzun bir çalışma hayatımda var. Ayrıca dereceler vb.

Şimdi bunların hepsini usturuplu bir şekilde kağıda dökebilecek, parıldayan bir CV hazırlayabilecek bir kişiye/yere ihtiyacım var.

Çok pahalı olmaması koşuluyla parayla yaptırabileceğim bir yer öneren veya başka bir tavsiyesi olan var mıdır?

o CV'yi kendin hazırlayamıyorsan afedersin ama girdiğin işleri de eline yüzüne bulaştırırsın. bu kadar zor bir şey değil, google'da arasan bile püf noktalarını öğrenebilirsin.

bence otur kendin hazırla kendi CV'ni, işe girdiğinde çok daha zor şeylerle uğraşacaksın zaten, provası olur hem ;)
  • loveinaflipbook  (14.01.15 13:55:50)
kariyer.nette yap adam gibi bir tane.

ik uzmanları kariyerin şablonunu okumaya çok alışık, dolayısıyla orası daha mantıklı.

cvsini kendi yapamayan adamı işe almam zaten. ik uzmanıyım. dilersen yaptıktan sonra gönder, eksikleri özelden söyleyeyim.
  • benaslinda  (14.01.15 13:59:40)
Kendi CV'mi yazdım zaten. Fakat içime sinmedi o yüzden profesyonel bir yerdende ayrıca yaptırayım istiyorum.

  • KaraSakall  (14.01.15 14:04:29)
onlira.com Bu tarz sitelerde yapıyorlar, İngilizcesini istiyorsanız fiverr.com a da bakabilirsiniz.

  • kaset  (14.01.15 14:39:28)
ya gerek yok onlara word'ün mü ne sihirbazı vardı onla hazırladım yıllar önce onu güncelleyip duruyorum.

  • nuka cola  (14.01.15 14:45:42)
aklıma gelmişken; microsoft'un kendi yayınladığı CV şablonları var, istersen bir bak.
templates.office.com

ya da google'da "CV template" veya "resume template" diye arattığın zaman zibilyon tane sonuç arasından bakıp beğendiğini uyarlayabilirsin.
  • loveinaflipbook  (14.01.15 15:48:21)
Europass diye arat. EU standardında bir CV'n olsun.

Yeni mezunsan eğer CV'ne maks. 20 saniye harcanır, buna gore CV hazırla.

Ben işe alımdan once 5-10 yıllık tecrübeli CV'lere 1 dakika harcıyorum.
  • jadle  (14.01.15 15:52:47)
Cv'nin süslü püslü olması bi boka yaramıyor. Aç wordü sırasıyla yaz herşeyi. Başlıkları kalın yap tamamdır.

Hiç bir adamakıllı ikci cv tipine bakmaz. İçine bakar.
  • enerji muhendisi  (14.01.15 15:56:28)