windows phone snapchat

Merhabalar. 6snap'e girmeyeye başladı telefon. Silip tekrar yükleyeyim dedim ama mağazada bulamadım uygulamayı. noldu bu uygulamaya ?

kalkmış galiba

  • ziplayanpilatestopu  (14.01.15 05:50:20)
snapchat zorla kaldırttı. kendi uygulamasını da yayınlamıyor, kaldırılan da sadece 6snap değil tüm snapchat uygulamaları...
kısacası adamlar windows phone ile snapchat kullanamazsınız diye bir engelleme koyuyor resmi olarak.

mağazadan kaldırılmadan önce de kullananların hesaplarını bloke ediyorlarmış, uyarılıyormuş windows phone ile kullananlar. rudy konuşup fikirlerini değiştirmeye çalışacağını söylemişti de bildiğim daha gelişme yok.
  • ucan spagetticanavari  (14.01.15 08:33:36)
@ucan spagetticanavari
Hadi ya kötü oldu bu. Bi süre önce arkadaşım söylemişti giremiyorum, mağazada da yok diye. İlk o zaman dikkatimi çekmişti ama düne kadar kullanabiliyordum uygulamayı. Umarım anlaşabilirler.

  • monty python  (14.01.15 10:51:50)