30 yaşında arabası olmayan erkek

itici midir?

Niye itici olsun ki? Olabilir, olmayabilir; araba ile ilgisi yok.

  • aychovsky  (13.01.15 23:13:27 ~ 23:13:42)
Bir tanıdıgımın aylık kazancı 9000 TL. Ehliyeti yok, araç kullanmayı sevmiyor, biraz da korkuyor. Bu kadar.

  • Solem2  (13.01.15 23:15:09)
Hayır. 30 yaş henüz çok genç.

  • buff  (13.01.15 23:15:40)
değildir. ama ben araba kullanırken komplex yapıyorsa acımam atarım arabadan. hoş arabası olanda yapıyor bazen komplex, onuda atarım.

  • kuzey li  (13.01.15 23:16:03)
30 yaşında arabasız olmam beni itici yapar mı acaba diye düşünen adam itici olabilir. lakin hayatı boyunca hiç arabası olmayan adam sırf arabası yok diye itici olmaz. (bence)

  • nwnd  (13.01.15 23:17:06)
Ne alaka? "30 yaşına geldiğimde arabam olmazsa bunu başarısızlık sayarım" kafası itici bence esas. Evlilik takıntısı olur ya bazı kadınlarda, o tarz.

  • m e l t e m  (13.01.15 23:18:20)
Goztepe'de ikamet ediyorsun?
Göztepe rules bunlar.

  • damdanakan  (13.01.15 23:19:47)
duyurularına baktım yeni wraith olmaya adaysın. bence profesyonel yardım al.

  • kuzey li  (13.01.15 23:22:16)
Cok asiri itici kadinlar tarafindan itici bulunabilir.

  • delifaruk  (13.01.15 23:29:10)
wraith'i savunuyor gibi olmayayım ama (eheh) onun soruları "şöyle şöyle davranan insana ne denir", "bunu bunu yapan biri şu mudur" tarzı olurdu. yani bir etiketleme ihtiyacı duyuyordu o. kendini sherlock holmes olarak filan görmek istiyordu. böyle başka insanlardan farklı olduğunu düşünüyordu. o bakımdan ben onu çocukça bir saflık içinde buluyordum.

buradaki arkadaşımız ise bariz şekilde trollük yapıyor sanırım.
  • m e l t e m  (13.01.15 23:30:45)
Eğer araba alması için mantıklı bir sebebi yoksa gayet akıllı adamdır. itici değil ama kız arkadaşlarla gezeyim diyorsa o biraz sıkıntı,belirli bir yaştan sonra kızla otobüsle gezmek zor olabilir, ama her yere metro olan bir şehirde yaşıyorsa sıkıntı yok.

  • urasil  (13.01.15 23:55:51)
itici değildir. son model spor arabası varsa çekicidir.

  • cok iyi yol  (13.01.15 23:58:44)
diyelim ki hep birlikte toplanıp itici dedik, yarın sabah ilk iş araba almaya mı gideceksin :)

amacını anlayamadım sorunun açıkçası. ama itici değildir. hele ki arabayı hava atma aracı olarak kullanan erkeğin yanında çekicidir bile.
  • devilred  (14.01.15 00:02:32)
benim bu. :)

aylık gelirim bir yılda sıfır araba almama gayet müsait ancak ehliyetim de yok, arabam da. istanbul trafiği ve terörist şoförleri ciddi anlamda korkutuyor beni arkadaş, itici bulsalar kaç yazar?
  • Unorthodox  (14.01.15 00:18:37 ~ 00:19:52)
Hayir, yukarida soylendigi gibi degil, kadinlarin gozunde erkegin birseyi hava atmak amaciyla yapmasinin pek etkisi olmaz. Cunku cogu zaman bunu ya farketmezler ya da gormezden gelirler. Aslinda direk farketmezler de diyebilirim.

Soruna cevap: yeni yetme ne idugu belirsiz kizlar icin biraz iticidir:)
  • delifaruk  (14.01.15 00:37:54 ~ 00:38:51)
arabam yok,

www.individualife.net

var bende.. gayet çekiciymişim (bkz: söyleyenlerin yalancısıyım)
  • Depth  (14.01.15 02:52:38 ~ 02:54:49)
Iticidir, itici. Sen bakma istiklal caddesi mudavimlerinin ideal hayat goruslerine. Memleket kezban ve kamil kafalilarla dolu. Birak itici olmayi adam yurduna bile konulmuyorsun. Bunu araba aldiginda fark ediyorsun bu arada.

  • goo.gl  (14.01.15 04:04:05)
itici olur mu olmaz mı bilemem ama bu devirde ilginç oldugu kesin.

  • fransizkalanadam  (14.01.15 06:29:31)
bi üstteki daly.rrak gibi babadan zengin değilse gayet doğal. evet.

  • Solem2  (14.01.15 06:42:02)
@kuzey li uza git.

  • tirt star  (14.01.15 08:36:08)
tabii ki değildir. bunu bu şekilde dert edinmesi iticidir.

  • kül  (14.01.15 15:18:26)
değildir. artık insanlar 30'larında yeni yeni hayata atılmaya çalışmaya başlıyor. gayet normal. araba, ev, para, pul ölçüt değildir.

  • kakao  (14.01.15 15:33:18)
işin, gücün varsa araba da olacak arkadaş. o 4 teker olacak. modeli, tipi hiç önemli değil olmamasının yanında. arabası olan adam evlenilecek adam statüsüne giriyor direk. baba figürü odur yani.

  • kelepir  (14.01.15 15:51:19)
bunu itici bulan genelde kızlar adına erkeklerdir. ayrı komik. hayır arkadaşım 23 yaşında 6000 tl kazanırken de yoktu arabam hala da yok :) [evet evim var]

  • benboyledegildimyasarkenoldum  (15.01.15 18:29:26 ~ 18:32:08)
bi günlük araba, bi klasik araba, bi de motosikletim var ama gene iticiyim onu napıcaz

  • mirty  (15.01.15 18:49:41)
bence çok çekici.

bi kadın olarak söylüyorum, çekici buluyorum 30 yaşında arabası olmayan erkekleri.

sizi temin ederim durum bu şekilde.
  • kosun lan mevzu var  (15.01.15 19:11:29)