Bu saç rengine mavi yakışır mı?

Kendimi bildim bileli mavi saç hayali kuruyorum. İsteğim saçımı elbette tümüyle maviye boyamak değil ama kenarına köşesine, bir yerlere ufak da olsa bir mavilik katmak.

Saçlarım eskiden siyahtı, o zaman çok güzel giderdi, keşke yaptırıp hevesimi almış olsaydım ama şu aralar siyaha dönme planım yok.

Caps'teki saç tonu baz alınarak, sizce bana hangi mavi tonu ne şekilde yakışır? Ben işin içinden çıkamadım, belki sizden bir şeyler çıkar.

bu renkle olmaz gibi duruyor bence. siyahta ve sarıda güzel duruyor ama bu renkle trabzonspor bayrağı gibi olursun :)

  • thracian  (13.01.15 14:01:37)
Eki goremiyirum ama Trabzon spor bayrağı dendiyse kızıl gibi veya şarap kızılı. Bence de yapma bu renge ya. Sarı bile çook açık ve soğuk bir sarı değilse kötü duruyor.

  • april12th  (13.01.15 14:07:42)
Saçlarımın altına falan yaptırsam lacivert bir renk? :( O da mı olmaz? :(

  • dessy  (13.01.15 14:08:54)
cıxx. siyaha yakışır.

  • aeroflot  (13.01.15 14:14:37)
Ya çok istiyorsan yaptır içinde kalmasın aslında ya. Akınca yeşil olacak onu da hesaba kat 2 Yıkama sonra. Acaba turkuaz gibi bi mavi nası olur?

mint renginden yap <3
  • april12th  (13.01.15 14:15:38)
Kuaförüm bir parça takarız, rengi açılmadan öyle kalır dedi. ne deniyor öyle şeylere bilmiyorum. turkuaz çok patlar da koyu mavi ince bir tutam içlere doğru çok mu kötü durur ki? :( yani saçımı toplayınca muhtemelen sadece görünür.

  • dessy  (13.01.15 14:18:01)
kızılla mavi çok olmaz gibi, en fazla lacivert yapabilirsin sanırım.

  • freya  (13.01.15 14:19:17)
evet çok kötü durur.
gerçi şu anki rengi de kötü. yaprak dökümü ferhunde hanım kızılı.

  • kayranin kedisi  (13.01.15 14:30:13)
www.manicpanicturkiye.com buradan bad boy blue ve hot hot pink kullanıyorum. altları mavi üstleri koyu pembe.severek kullanıyorum. böyle renklerden korkmamak lazım. deneyin derim.

  • eli eli lema sevaktani  (13.01.15 14:33:29)
kayranin kedisi, beni de demode kabul edin :)

eli eli lema sevaktani, linki iş yerinden açamıyorum ama eve geçer geçmez bakacağım. klipsi bir şey mi bahsettiğimiz?
  • dessy  (13.01.15 14:33:34 ~ 14:34:34)
yo hayır saç boyası. ama dediğiniz gibi küçük tutamlar olarak takılabilecek şeyler de var.

  • eli eli lema sevaktani  (13.01.15 14:41:32)
Ne kadar süreliğine dayanıklı peki?

  • dessy  (13.01.15 14:42:33)
açıkçası ilk anki parlaklığı iki hafta kadar sürüyor. dört haftaya kadar da idare eder bir renk haline geliyor.

  • eli eli lema sevaktani  (13.01.15 14:47:40)
bence hiç bozma. mavi rengli sacta severim. misal günseli kato. ama sana bu sac yakısmıs

  • all girls dream  (13.01.15 20:02:24 ~ 20:03:00)