kahvaltida sadece meyve yemek

isyeri pogaca veriyor yagli, ben de birkac gundur armut+portakal yiyorum. armut kahveyle iyi gidiyor.
hangisi daha iyi?

ikisi de birbirinden kötü. Ama sanırım meyve vücuda faydalı birşey vitamin vb. açısından.

Onun dışında meyve şeker olduğu için çabuk acıktırır.

ben artık yumurta haşlayıp getireceğim, en sağlıklısı.
  • innerbliss  (13.01.15 08:30:16)
poğaçayı yağlı diye yemiyorsun da armut ve portakalda da epey bi fruktoz (yani şeker) var. Şeker de çok zararlı.

  • himmet dayi  (13.01.15 08:31:07)
poğaça en berbat kahvaltı.
taş yesen bile daha iyi.

  • teritori  (13.01.15 08:31:12)
keske ben de erken uyansam da bir seyler hazirlasam. evden 7 dakikada filan cikiyorum.

  • Sarix  (13.01.15 08:31:24)
Kahvaltı yapmak zorunda değilsin. Bir fincan kahve göm gitsin. 1 hafta sonra kahvaltı yapma ihtiyacı hissetmezsin bir daha.

  • arnold schwarzeneger  (13.01.15 08:32:27)
meyve vitamin içerir eyvallah ancak şekerdir. yumurta haşlamak en mantıklısı, ya da mısır gevreği filan yap.

  • eindaclub  (13.01.15 08:42:49)
akşamdan sandviç hazırla kendine, hatta birkaç tanesini birden hazırlayıp birkaç günü aradan çıkarabilirsin.

meyve söylendiği gibi şeker içeriyor, sabah için tek başına pek uygun ve yeterli değil.
  • pokerface  (13.01.15 08:57:15)
Şu a poğaça yiyor ve seni kınıyorum: Pişman olacaksın !

  • KaraSakall  (13.01.15 09:16:36)
portakal biraz asitli ya, ilk armudu yemen daha iyi olacaktır.
bir kaç yerde sabah bi bardak suyun üstüne bi elmanın baya iyi geldiğini duymuş yahut okumuştum diye hatırlıyorum.

poğaça yerine meyve iyidir. meyve yahu, doğal.. yemeyeceksin de nedeceksin?
  • delarue  (13.01.15 09:23:00)
akşamdan haşla yumurtayı.

  • innerbliss  (13.01.15 09:43:49)
bir kutu müsli ve bir kutu organik süt ile bir hafta rahat rahat kahvaltı sorununu çözersin, sütü koyacak dolap yok ise her gün küçük 250 ml'lik şişe atatürk orman çiftliği sütleri var ondan bulamıyorsan küçük kutu süt ile de haledersin.

  • midem eksidi  (13.01.15 11:07:51)