türk kızları abazan mı?

sb

Hayır.

  • himmet dayi  (13.01.15 07:23:59)
Hayır :(

  • nereye bu gidis  (13.01.15 07:42:37)
evet

  • tantunisultansüleyman  (13.01.15 07:53:53)
Büyük geneli, evet.

  • hiko seijuro  (13.01.15 09:19:10)
hayır

  • enkolaykullaniciadi  (13.01.15 09:34:14)
elbette, cinselliğin tabu olduğu yerde bu tabu durumu cinsiyet farkı gözetmez

  • neseranni  (13.01.15 09:34:17)
Evet. neseranni +1

  • delifaruk  (13.01.15 09:41:03 ~ 09:41:26)
kesinlikle.

  • dafuq  (13.01.15 09:52:43)
Madem sosyolojik girildi, söyleyeyim, kadinimiz frijit. Cinselliğin tabu olması, muhafazakar cinsiyetcilikle birlesince kadinimizi frijitlige itiyor (kadin, bu kodlar içinde ancak frijit olarak hayatta kalabiliyor zira). Kadin frijit oldugu için erkek bu durumun fiziksel bir sonucu olarak (yani partner bulamadığı için) abazan oluyor. En başa dönersek, muhafazakar cinsiyetci sistemi besleyen erkek aslında bindiği dalı kesmiş oluyor. (Bindiği derken; binme potansiyeli olup binemedigi aslında...)

  • nereye bu gidis  (13.01.15 10:26:20)
bence abazanlıkla cinsel açlık farklı şeyler.

cinsel açlıkları en az erkekler kadar mı sorusuna evet diyorum,

cinsel açlıklarını belli etme konusunda erkekler kadar kaba ve saldırganlar (abazan olma) mı? hayır diyorum
  • alm est  (13.01.15 10:37:01)
@turkuaz inanman biraz naiflik.
Kadın dediğin utangaç, çekingen olucak diye düşünüldüğünden hep böyle.

Türk kızı abazan değildir, yani abazanlık tam olarak ne bilmiyorum ama türk erkeği kadar abazan olsaydı tüm bu mahalle baskıları zamanlar yokolmuş olurdu.

Türk kadını normal dünya kadını gibi, seks düşünüyor ama seks ulaşılmaz bir şey değil, istesem dakkasına olur diye düşündüğü için böyle deli bir potansiyel, yüreğinde kopan fırtılanar falan yok.

Bir de türk erkeğinden farkı, türk erkeği sürekli seks düşünmeli, onların mahalle baskısı da bu, ılık mısın? oluyor tepkiler, türk kızı da düşünmemeli, ayol o da nesi, ay ben utanırım. hiç bir sağlıklı kadın düşündüğünüz ya da size yansıttıkları kadar aseksüel değil.
  • urasil  (14.01.15 00:03:41 ~ 00:07:17)
türk kızları abazan ise bunun nedeni erkeklerdeki bekaret tabusudur, başka bir şey de değil. kezbanlık filan hep bu yüzden.

türk erkekleri kadar abazan değil türk kızları, bu da kesin.
  • m e l t e m  (14.01.15 00:13:33)
evet. erkekler abaza da neden kızlar olmasın? aynı ülke

  • metalika  (14.01.15 00:44:26)
Turk kizlari turk erkekleri kadar abazan degil, hatali bir karsilastirma. Sebeplerini aciklamaya gerek yok.

  • delifaruk  (14.01.15 00:52:24)