Şu VW Golf alınır mı?

Arkadaşlar bu araba ne getirir, ne götürür? Acaip tatlı duruyor, gaza gelmedim değil:

www.sahibinden.com

Bilmiyorum da almaya karar verirseniz mutlaka computest'e sokun arabayi. Motor ne durumda bakmak lazim. Tabi test surusu de gerek, yuruyen aksamda sorun var mi ogrenmek icin.

  • signore  (12.01.15 22:44:19 ~ 22:45:15)
310.000 km yapmış dizel bir motordan bahsediyoruz. alınmaz.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (12.01.15 22:53:24)
310 bin eski nesil dizel motorlar için çok değil ama birader bu arabanın gelişi 500 metreden duyulur gece sokaktan geçmeye utanırım takaktakakatkakatakakaka çok fena bilen bilir. broadway felan alabilirsin.

  • drystedb efficacious  (12.01.15 23:19:42)
Alinir abi.adamin o arabaya yaptigi masrafi sen yapsan bu rakamin ustune cikar.abi ugrasmis etmis 5 e ver desen vermez.guzel bir mk1. Ilandaki tek yalan gti yazmasi,o da lafin gelisi olmus.tabaninda curuk yoksa al.

Abi computest falan demisiniz mk1 i compuya nasil soksun adam.35 yasinda arabada bi 5 sefer komple boyanmistir.bakilacak tek sey curuk.dizelide eski sistem ne kirsal motorinlede calisir,uflemiyorsa o da tamamdir.
  • cizgilipijama  (12.01.15 23:21:41)
peki bu eski nesil dizel motorlar arıza yaptı mı masraflı oluyor mu?

  • dergus  (12.01.15 23:31:25)
tanıdığın bir ustaya motor ve yürüyenine baktır.

walla top gearda 20 yaşında arabalarla safariye çıkıp rotları kırmışlardı, sen safariye çıkmasan bile yolların durumu belli tr de.
  • paulie walnuts  (13.01.15 07:04:14)