Viyana mı Prag mı?

Selam duyuru halkı, haftaya Budapeşte'ye gidiyoruz. Fazla zamanımız yok, Çarşamba akşamı varıp Pazar sabahı dönüyoruz. 1 günlüğüne yakın bir yere geçelim dedik trenle. Sizce nereye gidelim? Viyana mı Prag mı? Nedenini de söyler misiniz?

viyana tabi. prag'ın bir olayı yok, kız arkadaşım ile ordaydım pek bi albenisi yoktu. gün batımına karşı 3 saat yeterli prag için.
ama viyana......

  • VickVickyVale  (12.01.15 21:45:44 ~ 21:47:15)
viyana, geze geze 1 haftada bitmez. cok daha güzel. budapesteden daha yakın.

  • jaygatsby  (12.01.15 21:46:12)
budapeste'ye daha yakin oldugu icin yolda daha az vakit kaybedersiniz. ama budapeste'nin biraz daha büyügü viyana. cok denisik gelmez. prag daha güzel <3

  • shi aila  (12.01.15 21:47:37)
shi aila +1

prague daha kendine has bence de. almanya'yı ya da batı avrupayı gördüyseniz prague, görmediyseniz viyana.
  • from potomac to kuban  (12.01.15 21:49:34)
Her iki sehirede gittim, 1 gunluk dusunuyorsaniz kesinlikle prag. Viyana onemli alanlari genis bolgelere dagilmis oldugundan oyle bir gunde tadi damaginizda bile kalmaz. Ama prag herseyi yapmak icin yeterlidir 1 gun

  • pinman  (12.01.15 21:50:48)
prag'da 1 gunde her seyi gorup doyarsiniz, ama viyana'ya 2-3 gun yetmez gibi

  • vudin  (12.01.15 22:04:31)
Prag

  • dokuzonbeş  (12.01.15 22:07:51)
Bana ikisi de Budapeste'den daha guzel gelmemisti zaten. Ama ikisinden biri diyorsaniz Viyana derim ben. Prag'dan pek birsey anlamamistim. Bir koprusu var, bir de gotik bir yapi vardi, bunun disindakayda deger birsey yoktu. Prag'a gidip bayildim diyenler de var ama ben anlam veremiyorum. Ote yandan Viyana da oyle hayran kalinacak bir sehir degil, ama Prag'a tercih ederim kesinlikle.

  • delifaruk  (12.01.15 22:10:56)
Prag. Viyana'ya 1 gün kesinlikle yetmez. Prag çok daha küçük ve gezilebilir.

  • metalik  (12.01.15 22:21:39)
1 gunluk ise, prag.
genis bir zamanda viyana.

Viyana her sekilde kazanir da maalesef bir gununuz varmis.
  • kedidir o kedi  (12.01.15 22:53:33)
viyanaya 1 gün kesinlikle yetmez. yazıktır günahtır.
prag derim.

  • gis  (12.01.15 23:05:08)
reptilla, ben viyana'ya iki kez giderek yeterince görebildiğime inandım şehri :D

yani bir gün ayrılacak bir yer değil viyana.

ben prag'a çok büyük beklentilerle gittim, hiç hayal kırıklığına uğramadım. gördüğüm en güzel yerlerden biri diyebilirim. bir güncüğünüz varsa prag'da geçirin madem. viyana'ya kıyasla daha küçük. hem de daha ucuz.
  • dessy  (13.01.15 07:53:06)