fantastik post-it boyutu?

standart kare olan ve ufak olanı anladım da o yukarıdaki nedir öyle?
illa ki bir kullanım amacı vardır ama benim aklıma gelmedi. çok saçma ve çirkin bir boyutu var.

i.imgur.com

ihtiyaç meselesi :) kullanmışlar efendim www.gov.uk

ekleme:

ihtiyaç meselesi derken fotoğraftaki gibi en ufak boyları benim için kullanışlı değil, bir başkası için de standart boyu yeterli gelmiyordur ondan dedim

monitörün altı sağı solu standart boylarla kaplanmış durumda ufak boyları bir iki sefer kullandım sadece

bir de bunların yuvarlak oval ya da asimetrik şekilde kalp, ağaç, ev şeklinde olanları kullanışsız geliyor i01.i.aliimg.com
  • freebird5406_2  (12.01.15 14:19:34 ~ 15:39:52)
aynen ihtiyaç meselesi, bilgisayar ekranının her bir köşesi post it kaplı olanlar bilir.

Benim gördüğüm uzun cümleler içeren notlar ya da maddeleri uzun olan listeler için.
  • solfej  (12.01.15 14:34:55 ~ 15:14:38)
ben de nerede ihtiaç olabilir diyorum işte :)

  • teritori  (12.01.15 15:00:30)
Ben hep ondan kullanıyorum, diğerleri küçük geliyor. Kitap okurken not almak için kullanıyorum. Ya da notların üzerine ekstra not eklemem gerektiğinde. Yazım biraz büyük olduğundan küçük post it yetmiyor.

  • buff  (12.01.15 15:06:18)
bu ihtiyaçtan ziyade -patronların- nasılsa bedava geldi ziyan olacağına kullanalım diye kullandıkları türden. bizimki öyle yapıyor, bazen de kestiriyor 8'e falan öyle kullanıyor.

  • sotw  (12.01.15 15:19:50)
beyin firtinasi yaptigimizda marker kalemle uc bes kelime yazip beyaz tahtaya yapistiriyoruz mesela.

  • vudin  (12.01.15 15:29:49)
ben dosyayı okuyan insanın dosyada rastlayamayacağı harici bilgileri oraya yazıyorum mesela, bu bildiğin 5-6 cümlelik uzun bir paragraf da olabiliyor bazen. Yani resmi evrakın üzerine yazı yazmaktansa büyük sayfalı post-itleri kullanıyorum.

  • ornitorenk  (12.01.15 15:48:50)
post it wars icin büyükler daha kullanisli.

  • shi aila  (14.01.15 16:22:35 ~ 16:23:53)