kingston vs hi-level

kingston: www.hepsiburada.com
hi-level : www.hepsiburada.com

hangisi daha iyidir? yoksa ucuz olanı al geç mi?

kullandığım bütün ramlerin kingston'dı. en ufak bir sorun yaşamadım.

not: bu ram değiştirme, ram ekleme işlerini 5 yıldır filan yapmıyorum bu arada.
  • teritori  (12.01.15 10:33:15)
Ram konusunda Corsair'a güvenmenizi öneririm. Corsair bir başkadır..

  • plutonunuydusu  (12.01.15 10:45:56)
bu arada evet. plutonunuydusu +1
corsair gerçekten çok lezzetli bir çipetpet.

  • teritori  (12.01.15 10:47:40)
kingston dışında hiç almadım bugüne kadar..

  • white35  (12.01.15 10:51:31)
Corsair deyip bırakmayayım, ekleyeyim dedim biraz;
Konu Laptop Ram'i olunca çok bir fark göremezsiniz aslında. Ama soğutmayı doğru yaparsanız en çok OC destekleyen Ram Corsair, Samsung ve Kingston.
Bunlardan sadece Corsair oyuncu ekipmanı üretiyor adam gibi. Belki Gaming'e ilginiz vardır diye yazdım, zaten aynı fiyat. Ama Samsung ve Kingston'da çok iyi markalar. (Masaüstü için ne kadar önermesem de Laptop için öyle.)
  • plutonunuydusu  (12.01.15 11:00:27)
hi-level alma. anakart seçiyor. kingston al geç kafan rahat olsun.

  • dafuq  (12.01.15 11:05:03)
Corsair +1

Adamlar biraz reklam yapıp akılda yer etse, kingstinu ezip geçer.
  • cetoxim  (12.01.15 11:58:40)
İkisi arasında Kingston. Aynı özelliklerde varsa Corsair veya Pqi da olabilir. Bunlarda(hi-level dahil) sorun yaşama ihtimalin markayla alakasız şeylerden olur.

  • osurdum  (12.01.15 12:10:35)