bekar veya ogrenci evinde yasayanlar

Temizlik yaparken dusakabin camini siliyor musunuz? Cevap evet ise ne siklikta? Lutfen cinsiyet de belirtin.

duşakabin yok banyo perdesini arada leğene basıyorum

duşakabin camı dediğin şeyin ne olduğuna bağlı, gerçek cam mı, dümdüz mü, yoksa plastikten mi, leke tutup tutmamasına bağlı
  • freebird5406_2  (12.01.15 00:31:30)
cinsiyet erkek, 3 ayda bir.

  • bosver nicki  (12.01.15 00:43:23)
evet ayda 1. erkek.

  • vatandasacartcurtyok  (12.01.15 00:46:00)
buzlu cam olduğundan kir göstermiyor, dışardan hiç silmedim. Ama her duşta çıkmadan önce iç tarafta sıçrayan köpükleri temizlemek için bi su tutuyorum..

(erkeğim)
  • Fayfa  (12.01.15 00:46:46)
hiç silmedim çünkü buzlu cam kiri göstermiyor. ama kabinin iç kısımlarını yani yerleri kenarları falan siliyorum arada. duşa kabine sadece su tutuyorum. erkeğin hası.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (12.01.15 00:48:15)
duşakabinin altında sürekli su biriktiği için çabuk kir turuyor. 2 haftada bir altını temizlerken camını da temizliyorum. cilitbenk sıkıp, ovalayıp, su tutuyorum. kadın

  • sheridans  (12.01.15 01:03:09)
Erkeğim, Naylon bir küvet perdesi var. Perde açık banyo yaptığım için perdeye bir şey bulaştırmıyorum ama küvete ve fayanslara yapışan kıllarımı mutlaka banyodan sonra duş başlığıyla durulayıp gidere gönderir, oradan da elimle alır klozete atarım. Ev arkadaşlarıma kıllı bir küvet bırakmamak için özen gösteriyorum.

  • yirmisantim  (12.01.15 01:33:42)
duşakabin cam değil, hayır sadece her duştan sonra küvete duşakabine şöyle bi su tutuyorum, erkek.

  • drystedb efficacious  (12.01.15 01:48:40)
su tutmak yeterlidir. cam değil, plastik camlı olandan benim.

  • okyanustaki depresif ruzgar  (12.01.15 01:49:44)
hayır, sadece su tutuyorum.
utandım be kendimden, ne pismişim.

kadın
  • hain kostokk  (12.01.15 01:52:07)
kadın,tek yaşıyorum.

ayda ya da 2 ayda bir duşakabinin camlarını kireçlerden arınsın diye sirke ile siliyorum.
  • niphrodel  (12.01.15 02:14:07)
evet siliyorum ayda bir tüm banyoyu ovuyorum onu da arada çıkarıyorum ama tek kalıyorum sadece ben kullanıyorum yani daha fazla olsak her hafta bi kere temizlenir
kadın

  • nuvomed  (12.01.15 02:20:50)
e 2 ayda 1

  • rnks  (12.01.15 03:32:51)
haftada bir banyoyu çamaşır suyu ve cifle elden geçiriyorum bu esnada banyo camınıda siliyorum ve yıkıyorum kadınım ama kafayı temizlikle bozduğumdan beni çok ciddiye alma

  • cingenepembesicakmak  (12.01.15 04:27:26)
hayır zaten duş alırken o da yıkanıyordur umarım.

  • mrthany  (12.01.15 06:32:12)