şu bisikletle amerika asya turu yapılır mı

6000-8000 km filan gidilir mi katlanır bisikletle? katlanır ama kaliteli bir şey.

www.amazon.com

aklımdaki ilk yol:
www.adventurecycling.org

Dayanmasina dayanir da. Daha hafif ve yola uygun bir sey al bence. Eger surekli dag bayir gitmeyeceksen.

  • godless frog  (11.01.15 18:59:43)
pek geleneksel tur bisikletine benzemiyor. en önemlisi, ortasında bir eklemi var, zorlanacak kısım bu. çanta taşımaya bagajın nerede olacak? bu daha da zorlamasın kadroyu?
ekstradan lastik de alman lazım tabii. bir de sele.

  • namus ninjası  (11.01.15 19:08:23)
@namus
haklısın elbette ama uçakta filan taşımak için ya da kıta içinde bazı noktaları es geçmek için portatif bir şey arıyorum. uçakta bisiklet taşımak ölüm.

  • from potomac to kuban  (11.01.15 19:10:56)