Yeni ev alan kişiye hediye

Bahse konu kişi evli değil ve daha genç. yeni bir ev sahibi oldu. hayırlı olsun demeye gidilecek bu günlerde. elimiz boş gidecek halimiz yok ama ne alınır ev hediyesi onu bilemedim.

peluş battaniye geliyo aklıma ama ?

Ben şarap almıştım. Sevdiler mi arkamdan küfrettiler mi bilmiyorum ama :)

  • storax  (11.01.15 14:38:37)
(bkz: borcam) ev hediyesi diyince aklıma direk bu gelir benim.

  • belkider  (11.01.15 14:39:00)
şık bir duvar saati.

  • battal gemalmaz  (11.01.15 14:39:06)
Bana tost makinesi alinsa ço'sevinirim. Ya da sarjli el supurgesi. Ya da nevresim takimi. (hep ihtiyaclarimi yaziyorum asdgs) Mutfak tartısı da olur :(

~ duvar saati de lazim evet :(
  • mandalina kokusu  (11.01.15 14:41:15 ~ 14:42:56)
mandalina +1 hep tost makinesi alırım ben.

  • koyundabeslenenyilan  (11.01.15 14:56:28)
tost makinesi, kettle vb. bunlar riskli şeyler. yeni ev alındıysa eşyalarla birlikte bunlar da alınmış olabilir. gereksiz 2.ye lüzum yok. bunun yerine güzel bir tablo, biblo veya abajur tarzında şeyler alabilirsiniz. evde olsa bile 2.sini de kullanabilir bir yere koyarak.

  • mr.goodcat  (11.01.15 15:06:20)
yatakta kahvaltı için altı yastık, üstü tepsi gibi zımbırtılar var. hem değişik bi hediye olur.

  • calculus119  (11.01.15 16:10:41)
Lambader

  • bitersin  (11.01.15 16:31:59)
samimi arkadaşsanız eksiklerini sorabilirsin. yeni ev sonuçta. tek tenceresi vardır tencere al der. battaniyesi yoktur battaniye ister. tost makinası yoktur boşuna para vermeyeyim şimdi demiştir. falan felon. sormak en iyi çözüm. olan bişey almaktansa. ya da hediye kartı hediye edebilirsiniz. gider ihtiyacı olan bişeyi belki üstüne de biraz ekleyerek alır kendisi.

  • kakao  (11.01.15 16:48:21)
bütçeye göre ekmek yapma makinesi, pilav makinesi veya yağsız-fanlı kızartma makinesi gayet güzel olur. daha da zenginsen havalı düdüklüye kadar çıkılabilir. bunbların hepsi 100 lira üstü ama, bunlar pahalı geliyorsa mekanik mini kıyma çekme aletleri var, onlar da çok datlı (50tl'ye gördüm)

bunlar genç adama olmaz diyorsan, bir kesme tahtası alıp üzerine kişisel bir mesaj yazdırılabilir (yakılabilir)
  • rygard  (11.01.15 20:54:14)
neye ihtiyacı var sor onu al bence veya sevdiği bir şey yapan makine alabilirsin mesela kahve seviyorsa kahve makinesi al. bana biri alsa çok sevinirim :)

  • kuzey li  (11.01.15 20:57:14)
çerceve

  • nuisance  (11.01.15 21:04:58)
Nevresim takımı :)

www.bulabilirim.com
  • white35  (12.01.15 12:08:11)
şık bir dacanter.

  • VickVickyVale  (12.01.15 12:19:56)
ben gümüş filler almıştım bir arkadaşıma şans getirsin diye :) ya da english home zara home tarzı yerlere gidebilirsin çok fazla seçenek var bişey beğenirsin mutlaka.

  • anne ben yazar olucam  (12.01.15 12:27:10)