Amerikan hastanesi doğum

amerikan hastanesinde hamileliğin başlangıcından (1.aydan) son ana sezeryan doğuma kadar toplam ortalama ne kadar tutar?

Arayıp sorsana dostum doğum sezeryan fakat testler var ikili üçlü ameliyat da epidurel komple bayma falan değişiyor. Eşim 7 sinde doğum yaptı acıbadem deyiz hatta herşey planlı gitmiyo iki günde cikmamiz lazım 5 gündür çıkamadık cocuk nefes problemi yaşadı hala makineden nefes aliyo esiminde kanaması uzun sürdü kan falan verdiler antibiyotik falan bunlar ikiye katlıyor. İlk doğumda 5 bine çıkmıştık 2012 de şimdi rakam 10 binin üzerinde o yüzden en kötü senaryo ya göre hazırlan ayrıca özel sigortan yoksa işin zor

  • steward  (11.01.15 09:19:32)
İlk aylarda aylık gidiyosunuz doktora fakat sonlara doğru bu sayı da artıyor . Rutin tahlil ve tetkitler bile çok tutuyor. 2li 3 lü test , ayrıntılı ultrasonlar , şeker yüklemesi , rutin tahliller va bunlar normalde olan şeyler ve zaten orda baya tutar.

Doğum sırasında da beklenmedik şeyler olabiliyor tabi hepsini düşünerek hastane seçmek lazım.

Hastaneyi mutlaka arayın bence de öğrenin fiyatları , zaten size notmal gidişat için ortalama bir ücret söylerler.

Eğer paranız çoksa tabiki en iyi yerde yaptırın doğumu ama şu kadar bütçem var vs diyorsanız en kötü ihtimalleri gözönününde bulundurun . Hastanede kalınan her artı gün ve tetkikler yüksek ücret getirir .

Bu arada doğumla birlikte yeni doğan paketi hizmeti sunuyorlar o süper bişi oluyor inceleyin onu da . Çnk bebek doğduktan sonra ilk bir ay yapılması gereken testler vs var paket aldığınıZda indirimli oluyor baya
  • lilidance  (11.01.15 09:58:08)
kimse kafasına göre fiyat belirleyemez.

20000 derler sgkya başvurursunuz 1000 lira almak zorunda kalırlar.

sgk'nın internet sitesinde fiyat sorgulamayı bulun amerikan hastanesi yazın alabilecekleri maksimum fiyatı işleme göre yazarlar.
  • member of illuminati  (11.01.15 10:56:56)
Yenidpgan paketleri normalde zaten saglik bakanligi tarafindan hastanelerin yapmasi zorunlu kilinan seylerden olusuyor. Yani sultanbeyli devlet hastanesinin yenidogan paketi ile amerikan hastanesinin paketi arasinda fark yoktur. Orda yazan bi milyon seye kanmayin, fiyati bu yukseltiyor demeyin

Ha gidin yine takibinizi orda olun, dogumu orda yaptirin. Bakanligin zorunlu kildigi seyler konusunda ozel mesajla danisabilirsiniz
  • la noix  (11.01.15 11:33:44)