sizce çirkin şansı diye bir şey var mı?

sb. ben çirkinim ama şansım yok. eminim bu başlığın altı da bu serzenişle dolacak :)

taş kızların çirkin erkeklerle, yakışıklı erkeklerin çirkin kızlarla birlikte olmasını hangi dinamiklerle açıklıyorsunuz?

evet güzellik görecelidir, insanları kategorize etmek yanlış vs. ama dürüst olalım, hepimizin şok olduğu çiftler var. :)

tabi cazibe başka bir şey ama ne bileyim insanlar ilk dış görünüşe bakıyor ve asıl ondan etkileniyor.

duyuruyu şu özlü sözle bitirmek isterim:
İnsan görünüşüyle karşılanır, kişiliği ile uğurlanır.

Kafadengi erkek var ya da az votka.
Sapyoseks var, o da güzel.

  • damdanakan  (10.01.15 22:06:03)
bana soracaksınız bu işleri, en iyi ben bilirim!

yok öyle bir şey :(
  • devilred  (10.01.15 22:08:30)
ben söyleyince hemen aauuv. neyse..

yakışıklı erkek-çirkin kız birlikteliği neredeyse hiç görmedim o yüzden o konuda yorum yapamam ama bir kızı tanıdıktan sonra etkilemek çok kolay bence. kızların çoğunun etkilendiği şeyler açık seçik anlaşılıyor genelde. ayrıca kızların etkilendiğini söylediği şeylerle gerçekten etkilendiği şeyler arasında çok fark var. erkekleri çekici yapan şeyler başlığına gir bak, tamamen kağıt üzerinde.
  • ack3000  (10.01.15 22:08:39)
Bence var hatta kesin var lisedeki arkasimdan biliyorum :)

  • nanelimonportakal  (10.01.15 22:14:08)
çirkin bir erkek olarak varolduğunu söyleyebilirim.

  • fayfim  (10.01.15 22:15:53)
"yakışıklı erkeklerin çirkin kızlarla birlikte olması"

Bi kere bu tespiti sileceğsın. Yogöyle bir şey.

Cirkin sansi olayi kadinlarda islemez. Erkeklerde ise tipten ziyade çeneye bakiyor olay. Cok sık yazar oldum bunu. Erkekte çene çene çene, kadında güzellik güzellik güzellik.
  • mandalina kokusu  (10.01.15 22:16:20)
çirkin kadınlara gelsin:

m.imgur.com

çirkin erkeklere gelsin:

m.imgur.com
  • cok iyi yol  (10.01.15 22:36:29)
Kesinlikle evet.

  • odiyus  (10.01.15 23:09:32)
kesinlikle yoktur.

kendini güzel zanneden gerizekalı kızların hayat tecrübesizliğini kıskançlığa bulayıp kendisinden daha çirkin olduğunu düşündüğü kızlara bok atma çabası vardır.
  • enfarktus  (10.01.15 23:16:10)
taş kız çirkin erkekle ise;

- erkek zengindir.
- erkek cidden çok karakterlidir & çok değer veriyordur (kız da "beni sevene değerimi bilene gidicem" tribindeyse tabi)

yakışıklı erkek çirkin kızla ise;

- kız zengindir & namus evliliğidir & aile baskısıdır.
- kız yatakta çok iyidir, erkek tecrübesizdir.

çirkinlik göreceli bir kavramdır. her malın alıcısı vardır. insan (istisnalar dışında) kendini çirkinleştirir tercihleri ile diye düşünüyorum.
  • burberry  (10.01.15 23:39:24)
Algida secicilikle açıklıyorum

  • günde 3 litre kola içen adam  (10.01.15 23:55:27)
Çirkin şansı değil çalışkanlığı var

  • EXXE01  (11.01.15 00:30:05)
Neler gördü bu körolası gözler biliyo musun

  • Solem2  (11.01.15 00:31:50)
Yoo. Ben çok yakışıklıyım ve çok şanslıyım. Argümanın geçersiz.

  • yirmisantim  (11.01.15 00:36:36)