Ankara'da Günlük Kiralık sinema ev?

Ankara'da günlük saatlik kiraya verilen sinema evler vardı. Yani ses sistemi lcd televizyonu olan evler. 2-3 hafta önce bir ilanda görmüştüm bahçelievler'de 6000 film arşivli hatta sıcak soğuk içecekler ücretsiz olan bir ev.Ücreti 65tl tüm gün 130 tl falandı. Lakin ilanı defalarca aramama rağmen bulamadım.
Bildiğiniz önerdiğiniz Ankara'nın herhangi bir yerinde böyle bir ev varmı?
Not: Sinema Cafeler değil.

Eğer normal bir günlük ev arıyorsan yardımcı olabilirim ama sinema arşivi falan yok öyle.

  • korsan dilenci  (10.01.15 23:18:49)