ev arkadaşıyla ilgili -muhtemel- bir problem.

daha önce uyarmanıza (bana haber vermeden lütfen ortak alışveriş yapma) ve 13 gün sonra memleketlerinize gidecek olmanıza rağmen yine de size haber vermeden ortak alışveriş yapan arkadaşa karşı nasıl bir tutum takınırdınız? bence bu konuda bunun bir ehemmiyeti yok ama, ikinizin de çalışan olduğunuzu ve maddi zorluk çekmediğinizi varsayın. bu hareket sizi rahatsız eder miydi?

hayır.

maddi problem yoksa o kadar takmaya değmez.
  • KaraSakall  (10.01.15 20:59:19)
aldıkları evin ihtiyaçlarıysa ve kendi yiyeceklerini depolamadıysa sıkıntı yok. gerekli görmüş almıştır.

  • vatandasacartcurtyok  (10.01.15 21:01:12)
Ortak alışveriş beraber yapılır. Bu durum bi sorundur.

  • Lola90  (10.01.15 21:04:37)
daha önce uyardıysanız, buna rağmen yaptıysa sizi pek takmıyor olabilir. uyarmamış olsaydınız problem olmazdı ama.

  • the silent enigma  (10.01.15 21:04:40 ~ 21:04:50)
eğer para sorunu yoksa ortada şikayet edecek bir durum da yok. herhangi bir şey eksik ise tamamlamak, aldığı bir şeyi beğenmediysen kendine ayrıca beğendiğin alternatifini almak yeterlidir. bunun dışında bana haber vermek zorundasın diye dayatmak hakimiyet kurma teşebbüsüne girer.

  • rygard  (10.01.15 21:06:35)
para verme al senin olsun de... alışverişleri ayır

  • mr fusion  (10.01.15 21:07:17)
13 günde biter zaten ne almış kı bu kadar? çok rahatsız ederse söylersin olur biter. beni rahatsız etmez açıkçası maddi bir sorunum yoksa.

  • drystedb efficacious  (10.01.15 21:07:21 ~ 21:07:37)
ipe sapa gelmez ne almış? yada bitmeyip, bozulacak ürünler mi? acildir belki aldıkları?
çok içinize oturduysa, misilleme yapın.

  • oinone pe  (10.01.15 21:11:54 ~ 21:13:10)
13 günde neyi bitiremiyorsun arkadaş sen. Kadınsanız anlarım gereksiz şeyler alınabiliyor bazen ama bir erkek olarak yiyin diyorum.

Bunlar hep işsizlikten
  • EXXE01  (10.01.15 21:19:42)
gereksiz büyütüyorsun. 13 günde biter muhtemelen aldıkları marketi yüklenmediyse. beni de rahatsız etmez.

  • kakao  (10.01.15 21:21:23)
Maddi zorluk çekilmiyorsa ev arkadaşına ne gerek var kısmını çözemedim. Sanırım her ikinizde de cimrilik var. İçten içe yiyor size yemediğiniz şeylerin parasını vermek ama büyük bir şey değilmiş gibi davransanızda aslında öyle değil.
Cimrisin arkadaş...Tek yaşa en güzeli

  • seindfeld  (10.01.15 21:24:49)
Sen üstüne düşmeyip rahat takılıyorsan inadına bile yapar.yani ben olsam öyle yapardım.ama sen evdeyken tek başına gidiyorsa o ayrı

  • sapkasiz cikmam abi  (10.01.15 22:01:17)
eğer ortada maddi bi sorun yoksa, ve alınanlar iki tarafça da tüketilicekse bunu bi sorun yapmak sorunlu bi kişinin işidir bence.

  • lampetia  (10.01.15 22:03:03)
Para sorun değilse salla

  • gazozailacatmauzmani  (18.08.15 20:54:09)