PTT Cumartesi günü teslimat yapıyor mu?

Sb. İstanbuldayım. Pasaportu bekliyorum dağıtıma çıktı diyor. Ancak bugün yapıyor mu ptt.

Sanirsam evet.

  • photo85  (10.01.15 12:32:27)
evet çalışıyormuş. ancak kurye adreste yok, kağıt bırakıldı diye not düşmüş sisteme. halbuki gelen giden, kağıt falan yok. aradım şikayet kaydı oluşturdum.

  • andy kaufman  (10.01.15 15:00:49)
ptt hiç bi gun teslimat yapmıyor. canı isterse yolu duserse bizim oraya apartman kapısına atıp gidiyor.

  • cptxxx  (10.01.15 16:31:55)
Hava kotu ve ctesi diye oyle yapmistir. Pasaport oldugu icin sadece size ya da tcsini onceden verdiginiz birine teslimi mumkun. Evde degildir diye dusundu herhalde haftaici gelir artik.

  • photo85  (10.01.15 18:36:53)