Poker falan oynuyor musunuz?

Kendi aranızda ev ortamında arkadaşlarla falan oynuyor musunuz? Beni de çağırsanız oynasam falan. İzmirden geleli oynamadım adam akıllı çok özledim olm(kızım)... Ne güzel orda karemiz varsı toplanıyorduk haftada bir kafa dağıtıp eğleniyorduk.. İstanbulda yok böyle bir kadrom. Fena olmaz hani. Arada toplanırız falan...

oynuyoruz da ciddiye alsak bir şey öylesine oynasak başka bir şey. bizim arkadaşlarla olmuyor öyle. millet kasıyor kendini para girince.

  • drystedb efficacious  (09.01.15 20:53:48)
ben internetten oynuyorum zaman geçirmek için. replay poker diye bir site.

  • antikadimag  (09.01.15 21:06:55)
Amaç para deil ya eğlenmek. Keyif almak sohbet muhabbet

  • erty_ksk  (09.01.15 21:25:15)
Ben de seti var eger mekan temini sağlarsanız gelirim oynarız...

Parasına da eğlencesine de oynarım..
  • mustancigano  (09.01.15 23:28:13)
Boşa oynamam abi.

  • Solem2  (09.01.15 23:36:25)
Bu arada sözlükten poker oynayalım diye bir başlıktan Facebook grubu kuruldu 6 kişi de olduk hepimiz cok istedik kısmet olmadı belirteyim dedim...hele bu boşa oynamam diyen abileri masalarda görmek isteriz :))

Şubat'ta askerim ve her gün boşum

Restine rest :))
  • mustancigano  (09.01.15 23:38:58)
istanbul için beni de yazın. alayına gider :)) ay sonuna doğru potlar düşer yalnız baştan söyleyim :))

  • emfuzi  (09.01.15 23:40:55)
güzel fikkir varım

  • eurhka  (10.01.15 17:29:27)
Bu Olay lafta kalmasin
Biri on ayak Olsun :)

  • sormayın bana sen o musun diye  (11.01.15 02:54:59)