İnternete bağlanma,paket vb. tavsiyesi

Arkadaşlar iş sebebi ile yeni bir şantiyeye başladım , otelde ikamet etmekteyim ve otelin interneti özetle b.k gibi.Yönetimle giriş çıkış saatleri tutmadığından direk görüşemedim ama resepsiyondaki arkadaşlar ile haber gönderttim pek bir gelişme olacağı kanısında değilim.Bu yerde 4-6 ay arası kalacağım kesin gibi görünüyor bu durumda kendi internet kaynaklarımı oluşturmak adına neler yapabilirim ikametgah bir ev olmadığı için ttnet vb. şahsım adına hizmet verirmi?
Vınn vb 3g modemler kota dolayısı ile yarama merhem olmaz sanırım.Vakit geçsin diye online oyun vb. oynuyorum biraz kullanımım var.Sonuç olerek yardımlarınıza şimdiden teşekkürler.

Hocam öyle yüksek kotalu vınn falan yok bildiğim kadarıyla. Varsa da bayağı pahalıdır.

Ttnet ortak kullanım alanlarına wifi noktaları olışturuyor. Örneğin avm, park, kültür merkezi, kafelerde bu wifi noktaları mevcut olabiliyor. ''TTNET_WIFI'' gibi ağ adları oluyor. Bunlara herhangi bir sabit internetin olan yerdeki kullanıcı adı ve şifrenle bağlanabiliyorsun. Yani mesela ailenin evinde ttnet vardır. Sen tutup başka bir ilde o internetin kullanıcı adı şifresiyle giriş yapabilirsin. Kullandığın kota kendi internetinden düşer.

Diyeceğim o ki eğer yakınlarında ttnetin wifi noktası varsa birinden kullanıcı adı ve şifre bulup girebilirsin. Aksi halde alacağın öyle büyük bir kota olmaz.
  • neysene  (09.01.15 21:50:40)