[]

sadece whatsapp icin interneti kapatmak

Mumkun mu? İnterneti kullanayim ama whatsapp icin offline olayim.
ayrica sadedece belli kisilere offline olmam mumkun mu? 
uygulamaya özel bir bağlantı yok bildiğim kadarıyla ama zaten bildirimleri okumazsanız, eliniz falan çarpmazsa uygulamaya girmediğiniz sürece offline görünürsünüz. yardımı olur mu bilmem ama


  • caylaktozu  (09.01.15 18:36:52) 
Engelle kişileri olmuyo mu oyle


  • erty_ksk  (09.01.15 19:05:14) 
Whatsapp plus diye bi uygulama var. Onu kur ama cracklisini kur orjinali paralı. Ondan sonra mis gibi ister mavi tik i gizle, ister ikinci tiki gizle, ister son görülmeni dondur.


  • kutukcu  (09.01.15 19:33:58) 
chrome ile gezinirken offlinesın zaten. son görülme bilmem kaç yazıyor.


  • günde 3 litre kola içen adam  (09.01.15 19:59:25) 
bildirimlerini kapat. uygulamayı da menüde gizle. bildirim de gelmez yanlışlıkla girmezsin de. bakmak istediğin zamanda aniden onlarca megabyte indirmez kilitlenmez.


  • günde 3 litre kola içen adam  (09.01.15 20:23:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.